Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Komplet Save Boxing 2. A Jurko už nyní ví, že si zaboxuje ve vysněné Lucerně

  • Napsal Profiboxing.cz

Slavící Jurko / zdroj foto: Vojtěch HájekSlavící Jurko / zdroj foto: Vojtěch HájekPRAHA – Parádních dvanáct duelů viděli fanoušci v hotelu Clarion Congress Hotel, kde se 10. července uskutečnil galavečer Save Boxing 2. Měsíc poté si můžete kompletní akci připomenout na našem Youtube kanále, kde jsou ke shlédnutí všechny zápasy.

Nejvíce pochopitelně rezonuje a bude rezonovat hlavní duel mezi Tomášem Bezvodou (10-15, 6 KO) a Viktorem Agateljanem (9-2, 5 KO), který dokázal v deseti kolech těsně 2-1 na body opanovat prvně jmenovaný. Ten tak rivalovi a bývalému reprezentačnímu parťákovi z amatérských let vrátil prohru z loňského září.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Nudit se ale nebudete ani u dalších duelů. V akci byla krom Vasila Ducára vlastně celá tuzemská špička. A také zajímaví boxeři ze Slovenska.

Třeba do té doby nepříliš známý Jozef Jurko (7-2, 5 KO), který si ale dokázal v pěti kolech poradit se Stanislavem „Bejkem“ Eschnerem (14-16-1, 7 KO), ukořistit pás UBO International v polotěžké váze a následně vyjádřit své velké přání: „Rád bych si zaboxoval na vaší nejlepší boxerské akci, na konci roku v Lucerně.“

Jak by řekl klasik – tedy jeho krajan Attila Végh – „spln se mu senil“ a když v pondělí zveřejnil promotér Lucerny Matouš Rajmout první defilé boxerů, kteří se 29. července na legendárním to boxerském místě v Česku představí, Jurko mezi nimi nechyběl.

Zda se mu splní u druhá část přání, tedy, že by si to na tomto místě rozdal s domácím šampionem polotěžké váhy Ondřejem Buderou (15-21-1, 8 KO), je zatím ve hvězdách. Ale rozhodně ne nemožné...

PLAYLIST ZÁPASŮ SAVE BOXING 2

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze