Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Překvapený Kličko a 'Kráčející skála' Wach aneb Hamburská válka

Zápas Vladimira Klička a Mariusze Wacha / zdroj foto: www.boxingscene.comZápas Vladimira Klička a Mariusze Wacha / zdroj foto: www.boxingscene.comUNVNITŘ ANKETA - Nejlepší těžká váha současnosti Vladimir Kličko (59-3) sice porazil v německém přístavním měste 202 centimetrů vysokého Poláka Mariusze Wach (27-1), ovšem na obhajobu pásů IBO, IBF, WBO, WBA (super) a Ring Magazine musel vydat více energie, než sám čekal.

Polský obr s přezdívkou "Viking" převedl extrémní odolnost a jako první boxer za posledních osm let se alespoň přiblížil k tomu, že by mohl vůbec Klička porazit, když s ním v závěru pátého kola pořádně otřásl! Jak zápas vypadal, to se můžete nyní podívat v našem videu, navrch přidáváme ještě i další ohlasy obou boxerů.


VŠE O SOUBOJI VLADIMIR KLIČKO - MARIUSZ WACH


Vladimir Kličko: "Mám pocit, že můj soupeř byl ze železa. Pokud si vezmeme všechny údery, kterými jsem jej zasypal, musel zápas skončit do sedmého, osmého kola, on ale stál dále. Podařilo se mu vše přežít, nedokázal jsem ho dostat na zem. Wach mě hodně překvapil, snesl obrovské množství úderů a věřte mi, že byly hodně tvrdé! Byl jsem hodně překvapený, že zápas neukončil ani ringový, ani jeho roh, přesto o mém vítězství nemůže být pochyb!"

Mariusz Wach: "Nebyl to pro mě dvakrát příjemný zážitek. Vladimir je výborný boxer a velmi zkušený, jeho údery jsou skutečně tvrdé, ale já byl dobře připraven na celých dvanáct kol boje. Na konci pátého kola se mi v hlavě objevila myšlenka na to, že bych mohl vyhrát, bohužel se vzápětí ozval gong oznamující konec kola a já si říkal, ne, ne, ještě ne. Bohužel jsem na tuto situaci už nedokázal navázat."

{acepolls 21}

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Komentáře   

# borshchenkooleksandr 2012-11-11 18:00
je neporazitelni jen tak dal
Ohlásit správci

Copyright © 2010-2020 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze