Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

SLEDOVALI JSME ON-LINE: Vladimir Kličko vs Mariusz Wach

Vladimir Kličko vs. Mariusz Wach / zdroj foto: www.boxingscene.comVladimir Kličko vs. Mariusz Wach / zdroj foto: www.boxingscene.comAUTOMATICKY SE AKTUALIZUJE PO 60 VTEŘINÁCH - Sledujeme v podrobné on-line reportáži galavečer v hamburské O2 World Aréně, jehož vrcholem je duel o tituly IBF, IBO, WBA (super), WBO a Ring Magazine v těžké váze mezi ukrajinským obhájcem Vladimirem Kličkem (58-3) a polským vyzývatelem Mariuszem Wachem (27-0).

Jejich souboj startuje ve 23:00 hodin, naše on-line reportáž začala již ve 19:30 hodin.

PŘÍJEMNOU BOXERSKOU NOC VŠEM FANOUŠKŮM!

V ringu s Kličkem slaví i jeho bratr a Sylvester Stallone! Já vám děkuji u dnešního skoro pětihodinového maratonu za pozornost, reportáž z duelu si můžete přečíst zde: Polský 'Rocky' s Kličkem otřásl, nakonec ale padl jasně na body!

Samozřejmě přidáme i další aktuality, ohlasy a fotky!

120:107, 120:107, 119:109 pro Vladimira Klička!

Čekáme na vyhlášení výsledků...

12. kolo: Unavený Wach tlačí!!! Je to bojovník, zápas končí, Vladimir vítězí, ale "pouze" na body!
12. kolo: Wach je sice unavený, přesto dokázal šampióna dostat k zemi, ovšem jen zápasnickým chvatem.
12. kolo: Vladimir chce zápas doboxovat, Wach se snaží tlačit!
Začátek 12. kola: Kdo by to čekal? Je před námi posledních 120 vteřin zápasu!


11. kolo: Polský "Viking" drží, čeká ho s Kličkem poslední, dvanácté kolo.
11. kolo: Polák přežil nástup šampión a opět jde směrem vpřed.
11. kolo: Kličko začal hodně aktivně!
Začátek 11. kola: Předposlední kolo, obličeje obou boxerů jsou přece jen trosku poškozené...


10. kolo: V konci kola se oba kohouti do sebe pustili, nic velkého z toho ale nebylo.
10. kolo: Ne, tahle polská hora prostě k zemi nechce! Kličko tančí, bije, Wach drží.
10. kolo: Kličko si je vědom svého bodového náskoku, Wach ale sympaticky tlačí, polský "Viking" má srdce válečníka!
Začátek 10. kola: Jdeme dál, poslední čtvrtina zápasu!


9. kolo: "Prolenošené" kolo z obou stran, Wach si zaslouží respekt rozhodně za svou bojovnost!
9. kolo: První polovinu kola oba boxeři tak trochu odpočívají... I Kličko se dost vydal.
Začátek 9. kola: Wach musí v dalším kole začít pracovat, jinak mu odolnost nebude stačit a ringový duel bohužel pro něj ukončí.


8. kolo: Polák vydržel do konce a unavený je i Vladimir.
8. kolo: Wach se sotva drží na nohou, Kličko chce zápas zjevně ukončit.
8. kolo: Vladimir ale kolo začal hodně aktivně, Wach leští provazy.
Začátek 8. kola: Zakončí v tomto kole Vladimir konečně zápas nebo přijde překvapení?


7. kolo: Na začátku poslední půlminuty kola rozjel Kličko až nezvykle dlouhou kombinaci, Wach po ní ale zakroutil hlavou. Drží, drží, tenhle polský obr...
7. kolo: Polovina kola pro Klička, ale Wach prostě drží...
Začátek 7. kola: Jdeme do druhé poloviny zápasu.


6. kolo: V závěru kola se pro změnu dostal do problémů Polák, další kolo pro Klička.
6. kolo: Wach opět vyčkává, už teď je jasné, že odolný skutečně je! A to dost, Vladimir musí být neustále pozorný.
Začátek 6. kola: Naváže na tento úder Wach?


5. kolo: Deset vteřin před koncem zadní rukou Wach šokoval, když otřásl Kličkem!!!! Vyrovnané kolo!
5. kolo: První polovina kola opět pro šampióna, ale je vidět, že toho Wach skutečně hodně unese...
Začátek 5. kola: Bude polský bijec i nadále stupňovat své tempo?


4. kolo: Vladimir nechce boxovat na krátkou vzdálenost, Wach začíná u těla boxovat velmi aktivně, ale i tak hodně inkasuje... Opět jasné kolo pro šampióna.
4. kolo: 90 vteřin kola vyčkáváná a aktivita Vladimira, Wach jde sice dopředu, ale bez úderů...
Začátek 4. kola: Naváže polský bijec na třetí kolo?


3. kolo: Druhou polovinu kola zvládl Wach velmi dobře, jde ale o to, na kolik procent jede Vladimir, i tak další kolo pro něj.
3. kolo: První polovina kola hodně poklidná, jako kdyby šampión polevil a chtěl, aby si fanoušci užili trošku zábavu.
Začátek 3. kola: Pokračujeme v zápase...


2. kolo: Ve zbytku kola se konečně Wach začal dobře uhýbat zadní ruce Vladimira, směrem dopředu toho ale zatím příliš nepředvedl. Kolo mělo zdržení kvůli vypadlému chrániči polského obra. Další kolo pro šampióna.
2. kolo: Wach se sice pokusil o akci v úvodu, kola, v dalších vteřinách ale "žere" Vladimirovi jeho přední...
Začátek 2. kola: Co nám přinese dalších 180 vteřin?


1. kolo: Jasná záležitost pro šampióna, Wach vypadá po prvních úderech Klička hodně vyděšeně...
1. kolo: Wacha první dvě minuty zápasu absolutně nezvládá, odolný ale skutečně je...
1. kolo: Hned první údery Vladimira prošly obranou Wacha, který jej vůbec nestíhá...
Začátek 1. kola: Tak jdeme na to, operace začíná...


23:10 A na řadu přichází obě hymny - nejdříve polská, poté i ta ukrajinská...

23:08 A nyní přichází řada i na ukrajinského šampióna šampiónů - Vladimira "Dr. Steelhammera" Klička. Toho do ringu provází hlas filmového Rockyho.

23:07 Wach vypadá trochu nervózně, do ringu vstupuje se sluchátky na uších...

23:05 A je to tady, do ringu přichází polský vyzývatel Mariusz Wach, který si užívá nástup coby polský "Viking", což je jeho přezdívka!

23:02 Ukázka muzikálu skončila, Michael Buffer už je v ringu... a do ringu přichází Sylvester Stallone!

22:55 Tak se čekání trochu protahuje... V ringu vidíme totiž ukázky z muzikálu "Rocky", který spoluprodukují bratři Kličkové s hereckou legendou Sylvesterem Stallonem. Takže klasický nástup se asi trochu opozdí....

Vladimir Kličko při workoutu / zdroj foto: www.boxingscene.comVladimir Kličko při workoutu / zdroj foto: www.boxingscene.com22:50 Čeká se na Buffera... :-) Brzda :-)

22:32 Pohlednou podívanou ve velterové váze ukončil gong po deseti kolech a verdikt bodovýc, kteří viděli zaslouženou remízu. Úvodní kola zápasu Jackiewicz - Godding byla hodně vyrovnaná, poté měl mírně navrch Brit, aby následně poslední dvě kola jasně opanoval Polák. Verdikt - dvakrát 95-95 a 96-94 pro Goddinga, z čehož vyplynula konečná plichta.

22:27 Pojďme si říct, co nás čeká v minutách dalších - po zápase Jackiewicz vs. Godding - bude následovat krátká přestávka kvůli televizím. A ve 22:55 by měl do ringu vstoupit spíkr Michael Buffer, který uvede oba bijce. Jako první přijde mezi šestnáct provazů vyzývatel Mariusz Wach, po něm šampión IBF, IBO, WBA (super), WBO a Ring Magazine Vladimir Kličko.

22:00 V ringu nyní probíhá zápas mezi Rafalem Jackiewiczem a Rickem Goddingem. Hala v Hamburku je zaplněná již z více jak dvou třetin.

21:43 Ruský talent křížové váhy Rakhim Chakhkiev vyhrál i své šestnácté utkání v profesionálním ringu, kdy v desetikolovém souboji jasně 3:0 vybodoval Američana Andrese Taylora (21-2-3).

21:27 Vladimir Kličko, který by už měl být stejně jako soupeř v O2 World Aréně, chystá věnovat svojí 59. výhru v profesionálním ringu svému před dvěma týdny zesnulému kouči Emanuelu Stewardovi. U ringu by jej měl podpořit bratr Vitalij, zápas bude osobně sledovat také představitel filmového Rockyho Sylvester Stallone, je možné, že šestašedesátiletého herce zakomponuje šampión i do svého nástupu do ringu.

21:13 První zápas galavečera (omlouváme se za přehození pořadí, u těch Němců prostě člověk nikdy neví :-) ) máme za sebou, podle předpokladů v něm Tony Harrison (11-0) porazil Daniela Urbanského (21-3-12).

Mariusz Wach v polském tisku / zdroj foto: internetMariusz Wach v polském tisku / zdroj foto: internet20:54 Zatímco ještě v minulém týdnu to vypadalo na uctivost mezi oběma boxery, v tomto týdnu se vše změnilo. Wach odpálil ostré komentáře pro polská média, jeho kouč Juan De Leon poté i pro ta světová na středečním workoutu, kde nazval Klička lhářem. Že především pro polská média se polský "Viking" choval trochu jinak než na veřejnosti ve světle ramp dokládá také naše fotka z jednoho polského deníku z tohoto pondělí.

20:40 Seth Mitchell: "Nikdy jsem neviděl bojovat Mariusze Wacha, proto se musím přiklonit v tipech na stranu Vladimira Klička." Mitchell je americkou supertíhou, kterého čeká příští víkend souboj s Kličkovým novým trenérem - Johnathonem Banksem.

Statistiky Vladimira Klička, Mariusze Wacha a těžké váhy / zdroj foto: www.boxingscene.comStatistiky Vladimira Klička, Mariusze Wacha a těžké váhy / zdroj foto: www.boxingscene.com20:01 Zajímá vás, kdo je lepší puncher z dvojice Vladimir Kličko - Mariusz Wach? Kdo dává za kolo více úderů? Rozklikněte si obrázek u tohoto příspěvku, kde naleznete statistiky CompuBox obou bijců. Pro vysvětlení: První údaje jsou celkové údery za zápas/průměr na kolo, další pak údery přední rukou/průměr, poslední pak tvrdé zásahy/průměr. První sloupec se týka Vladimira Klička, druhý Mariusze Wacha, poslední pak statistik celé těžké váhy. U Vladimira se statistiky týkají posledních sedmi duelů, u Wacha pak posledních čtyř, ve kterých vždy svého soupeře dokázal knockoutovat!

20:00 Začínáme... :-) Respektive v Hamburku začínají...

19:26 Galavečer v hamburské O2 Aréně odstartuje za půl hodiny, brány arény se ale již otevřely. Hlavní tahák večera by mělo sledovat na 14 tisíc fanoušků boxu...


VŠE O SOUBOJI VLADIMIR KLIČKO - MARIUSZ WACH


PROGRAM GALAVEČERA + VÝSLEDKY ZÁPASŮ S KRÁTKÝM KOMENTÁŘEM (statistiky boxerů galavečera naleznete zde):

1. zápas (4x3min, super pérová váha): Michal Chudecki (2-0, 1 k.o.) vs. Ryan Peleguer (0-1-2) -

2. zápas (6x3min, velterová váha): Patryk Szymanski (3-0, 1 k.o.) vs. Tarik Sahibeddine (12-10, 2 k.o.) -

3. zápas (6x3min, lehká střední váha):Tony Harrison (11-0, 8 k.o.) vs. Daniel Urbanski (21-3-12, 5 k.o.) - Jedenácté vítězství v profiringu vybojoval talentovaný dvaadvacetiletý Američan Harrison, jehož manažerem nebyl nikdo jiný než nedávno zesnulý kouč Vladimira Klička Emanuel Steward. Urbanski si připsal úspěch alespoň v podobě porážky až na body.

4. zápas (10x3min, velterová váha): Rafal Jackiewicz (42-2-10, 21 k.o.) vs. Rick Godding (18-1-0, 3 k.o.) - Velmi pohledná desetikolová bitva dvou rozdílných stylů - tvrdého polského ranaře a technického Brita - nakonec vítěze neměla, i když pokud by někdo měl tento souboj vyhrát, tak ostrovní bijec. Bodoví však viděli nakonec asi zaslouženou remízu.

5. zápas (10x3min, křížová váha): Rakhim Chakhkiev (16-0, 12 k.o.) vs. Andres Taylor (21-2-3, 8 k.o.) - Ruský talent křížové váhy Rakhim Chakhkiev vyhrál i své šestnácté utkání v profesionálním ringu, kdy v desetikolovém souboji jasně 3:0 vybodoval Američana Andrese Taylora (21-2-3).

6. zápas: Vladimir Kličko vs. Mariusz Wach - komentář k zápasu výše!

 

Copyright © 2010-2020 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze