Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Další fotbalista ve špičce těžké váhy aneb Noc těžkých nadějí

  • Napsal Profiboxing.cz

Luis Ortiz slaví, Monte Barrett na kolenouLuis Ortiz slaví, Monte Barrett na kolenouINDIO – Galavečer pod hlavičkou Golden Boy Promotions a FOX Sports viděli fanoušci boxu v noci na pátek v kalifornském Indiu a aréně Fantasy Springs Casino. V hlavním programu se představila trojice neporažených těžkých vah Luis Ortiz, Gerald Washington a Dominic Breazeale.

A jak toto trio dopadlo? Dle papírových předpokladů – všichni slavili vítězství. Paradoxně nejvíce se na něj nadřel poslední jmenovaný, olympionik z Londýna Dominic Breazaele (10-0). Ten dosud všechny předchozí soupeře knockoutoval, s nepříjemným Nagym Aguillerem (19-8) ale musel strávit v ringu všech osm vypsaných kol.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Knockout ve čtvrtém kole slavil „Skutečný King Kong" z Kuby alias Luis Ortiz (21-0). Ten je sice v ratingu BoxRec.com až na konci čtvrté desítky, v žebříčku WBA mu ale patří i po pátku druhé místo. Jeho další obětí se stal velezkušený Monte Barrett (35-2-11), pro kterého to byl poslední zápas profesionální kariéry. Ortiz se naopak dle všeho přiblížil, nebo už dokonce dostal, k souboji o regulérní titul mistra světa WBA s Alexandrem Povětkinem.

Ještě o dvě příčky výše vyskočil po svém souboji v Indiu Gerald Washington (12-0), který už ve druhém kole poslal k zemi veterána Skipa Scotta (16-2). Jednatřicetiletý Washington tak následuje cestu Setha Mitchella coby další bývalý hráč amerického fotbalu, který touží prorazit mezi šestnácti provazy.

Jaké má šance? Dá se říct, že zatím se jeví o něco lépe než Mitchell a to především proto, že dosud vypadá jeho brada daleko pevnější a také jeho defenziva je na vyšší úrovni, než u „Mayhema". Stejně jako u něj ale platí, že dosud nebyl prověřen skutečně špičkovým protivníkem. Mimochodem, Washington slavil v pátek na stejném místě, na kterém právě Mitchella knockoutoval Chris Arreola a možná ukončil jeho vrcholovou boxerskou kariéru...

VIDEO CELÉHO ZÁPASU GERALD WASHINGTON VS. SKIPP SCOTT

VIDEO CELÉHO ZÁPASU DOMINIC BREAZEALE VS. NAGY AGUILLERA

VIDEO CELÉHO ZÁPASU LUIS ORTIZ VS. MONTE BARRETT

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze