Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Kovaljov: Adonis je sračka! Stevenson: Ta sračka tě zbije!

  • Napsal Antonín Vavrda

Kovaljov vs. Agnew / zdroj foto: Ring TVKovaljov vs. Agnew / zdroj foto: Ring TVATLANTIC CITY – Jak jsme již psali v našem preview na zápas o titul mistra světa WBO polotěžké váhy mezi Sergejem Kovaljovem (24-1-0) a Cedrikem Agnewem (26-1), prvně jmenovaného daleko více než aktuální soupeř zajímá jeho kanadský rival Adonis Stevenson. A se po další KO v podání Rusa potvrdilo.

Zatímco se Agnew sbíral z podlahy ringu, Kovaljov slavil a následně již spřádal další plány. A přestože nejprve začal odpověď na otázku týkající se Adonise Stevensona, že se o něm nebude bavit, další slova potvrdila opak: „Je to kus sračky. Utekl přede mnou. Já z něj strach nemám. Těším se na dalšího soupeře. Nemyslím, že se někdy s Adonisem utkám."

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Reakce na slova třicetiletého ruského zabijáka na sebe samozřejmě nenechala dlouho čekat. „Je pomalý, nemá obranu. Pokud bychom se utkali, budou to pro mě snadno vydělané peníze. Tvoje mamka Duvaová pak stráví další dny s tebou v nemocnici," kontroval o šest let starší Stevenson na sociálních sítích.

Proč ta nenávist? V týdnu před zápasem totiž Stevenson podepsal smlouvu s Alem Haymonem a následně stanicí Showtime a tím roztrhal na cáry plány HBO a Duvaové o podzimním šlágru Stevenson vs. Kovaljov. Kanaďan, který drží titul WBC, tak dle všeho dává přednost případnému sjednocujícímu souboji s vítězem duelu Bernard Hopkins vs. Beibut Šumenov o pásy WBA (Super) a IBF.

„Sergej se s tím vším kolem sebe vyrovnal skvěle. Byl to pro něj velký nápor, soustředit se na samotný duel po tom, co se dělo kolem něj a Adonise, ale vypořádal se s tím skvěle. Uvidíme, co bude dál. Duel se Stevensonem je nyní vyloučený, ale sám Sergej by rád bojoval v létě doma v Rusku," dodala ke slovní přestřelce manažerka ruského bijce Kathy Duvaová.

A ještě zpět k sobotnímu souboji Kovaljov vs. Agnew. V něm prvně jmenovaný jasně vládl – zatímco Američan na něj vyslal celkem 109 úderů, Kovaljovovi napočítali statistici hned 107 přesných zásahů! Na jeho dominanci nic nesnižují ani zranění nad oběma očima, ke cutům totiž Kovaljov přišel po úderech hlavou, respektive ramenem od Agnewa.

O tom, zda-li je ruský „Krusher" skutečně pomalý a bez obrany, jak tvrdí Stevenson, se nyní můžete přesvědčit níže ve videu celého hlavního sobotního taháku stanice HBO...

CELÝ DUEL SERGEJ KOVALJOV VS. CEDRIC AGNEW

CELÝ ZÁPAS THOMAS DULORME VS. KARIM MAYFIELD

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze