Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Něžné zvíře. Zamilovaný Babic zbil Bennetta a poté vysekl žádost o ruku

  • Napsal Antonín Vavrda

"Savage" Babic a Lady Babic"Savage" Babic a Lady BabicLONDÝN – Byla to další divočina. Ostatně, nic jiného od Alena Babice (8-0, 8 KO) ani nelze očekávat. S Markem Bennettem (7-2, 1 KO) předvedli pět ostrých kol, než duel ukončil roh unaveného Brita. Jeho přemožitel ale jako by neměl dost, a tak vzápětí při pozápasovém rozhovoru požádal o ruku svoji vyvolenou „Lady Savage“. Pochopitelně se dočkal odpovědi: „Ano“.

Třicetiletý Chorvat Alen Babic je přírodňák se vším, co k tomuto označení patří. Co si pod ním dovedete představit. Jeho tréninky stojí za to, stejně jako jeho zápasy. Přezdívka „Savage“ (divoch, barbar) na něj sedí, jak se lidově říká jako „prdel na hrnec“.

Do každého zápasu naběhne jako velká voda a šlape a šlape a šlape. Ano, zatím nepotkal tu nejtvrdší konkurenci, jeho styl je hodně zranitelný, svých osm soupeřů, které dosud potkal, ale vždy přejel. Zdemoloval. Utahal.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Tak, jako naposledy třiatřicetiletého Bennetta. Ten se nechtěl zahanbit výkonem soupeře, který předvedl skoro 440 úderů, jenže se doslova a do písmene zavařil. A v přestávce před pátým kolem duel ringový Lee Every s jeho rohem správně ukončil.

Pro Babice to byl sobotní noc na zahradě sídla jeho promotéra Eddieho Hearna panství v Brentwoodu ale jen první díl jeho mise. Možná ten menší, jednodušší.

„Claro, pojď jsem, prosím zlato,“ pozval pak k rozhovoru s moderátorkou DAZN svoji třiadvacetiletou přítelkyni. „Claro, přeji ti vše nejlepší k narozeninám (slavila je pár dní před galavečerem). Podívejte se, jak je krásná. Není vyšší než já, nebojte, jen má vysoké podpatky,“ pokračoval zamilovaný raubíř.

Následně poodstoupil, poklekl a otevřel připravenou krabičku s prstenem. Na obrazovce za oběma nad vstupem do sídla Matchroom Boxing se objevil nápis: „Lady Savage, vezmeš si mě?“

Že mladá chorvatská dívka řekla „Ano“, není třeba dodávat. „Toto je moje dnešní, letošní, ne životní vítězství, jsem šťastný jako nikdy, miluji tuto dívku z celého srdce,“ zářil o pár desítek minut později na Instagramu Babic. Ten se mimochodem celý rozrušený ještě předtím v přímém přenosu musel reportérky zeptat, na prsteníček, které ruky své drahé, má kroužek navléct. „Sedí,“ rozesmál poté sebe i Claru, které neřekne jinak než „Lady Savage“.

„Bylo to pro nečekané, vždycky jsem si představovala, jaké to bude, ale tohle mě nikdy nenapadlo. Je to krásné, ani to nedokážu popsat,“ usmívala se neméně šťastná novopečená snoubenka.

Jen pro upřesnění – nejde o krátkodobé pomatení smyslů, šílenou a náhlou akci. Zamilovaný pár spolu chodí dlouhých pět let, Babic se svoji drahou často chlubí na sociálních sítích, dokonce spolu i trénují boxerské dovednosti. A jak, že se seznámili? O to se také podělil v červnu na jejich pětileté výročí vztahu.

Babicova žádost o rukuBabicova žádost o ruku

Babicova žádost o rukuBabicova žádost o ruku

Babicova žádost o rukuBabicova žádost o ruku

„Je jí teprve dvaadvacet let, ale chci s ní zůstat zbytek života. Vždy jsem věděl, že existuje láska a jak může být silný. Jsem na svoji zkušenost po této stránce hrdý, ale dokud jsme se nepotkali, tak jsem byl v lásce amatérem. Potkali jsme se v den tvých 18. narozenin a byl jsem okamžitě ztracen. Vysoká dívka z vesnice s očima plných radosti. Je to náš příběh servírky a vyhazovače, který už druhý den přerostl v něco více, když jsi mi řekla, že se mou utečeš, kam jen budu chtít,“ vyznal se tehdy.

Pár skutečně opustil Rijeku, momentálně žije v Záhřebu a často cestuje do Anglie. A kdo ví, třeba do roka a do dne vyšperkuje Eddie Hearn letní Fightcamp na zahradě svého sídla svatbou...

Babicova žádost o rukuBabicova žádost o ruku

Babicova žádost o rukuBabicova žádost o ruku

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze