Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Dvojitý úder? Na gala Fury vs. Wilder 3 by si to mohli rozdat také jejich bratři!

  • Napsal Antonín Vavrda

TommyFury vs. Marsellos WilderTommyFury vs. Marsellos WilderPRAHA – Tak tohle by mohla být pořádná pecka a kuriozita. Na 24. července je připraven do Las Vegas galavečer Top Rank Boxing a Premier Boxing Champions, jehož vrcholem bude souboj Fury vs. Wilder. Teda vlastně pardon, jehož vrcholem budou dva souboje Fury vs. Wilder?

Britský kolohnát Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) s oblibou tvrdí, že je schopen porazit během jednoho večera Deontaye Wildera (42-1-1, 41 KO) i Anthonyho Joshuu (24-1, 22 KO), pravidla toto ale nepovolují. Respektive možná se na toto v nich ani nemyslí, protože je to nemožné. A co si budeme povídat, tratili by všichni i po finanční stránce.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Každopádně k věci: den po plánovaném startu olympijských her v Tokiu se na druhé straně Pacifiku uskuteční třetí setkání mezi současným šampionem WBC v těžké váze a jeho americkým rivalem, který loni při jejich druhém setkání zažil těžké školení trvající necelých sedm kol.

To je po oznámení výsledku arbitráže o tento souboj tak nějak jasně daná věc. Pokud to ještě lze, tak se jí rozhodli vyšperkovat mladší sourozenci obou hvězd. Nevlastní bratři – Tommy Fury (6-0, 4 KO) a Marsellos Wilder (5-2, 2 KO).

„Ten zápas by se dostal na titulní stránky novin. Byla by pro mě čest bojovat na Tysonově akce, bylo by krásné získat společně vítězství. Ten nápad se mi líbí. Jsem pro každou špatnost, trénuji tvrdě, abych byl připraven, takže s tím nemám problém,“ pronesl dvaadvacetiletý mladík, který si v sobotu zapsal další „povinné vítězství“, když v Telfordu zdolal s přehledem na body (40-36) o rok staršího Jordana Granta (2-1).

„Vidím, jak mi na Twitteru píše spousta lidí ohledně zápasů. Lidí, o kterých jsem nikdy nevěděl, dokud jsem nešel na Ostrov lásky (reality show). Takže chápu, o co jim jde. Pokud ale Marsellos chce totéž, co já, rád mu vyhovím. Dal bych mu ale menší radu – aby zůstal doma v Tuscaloose a pomohl se dostat bratrovi z toho, jak jej Tyson zničil. Férově zničil,“ přidal Tommy Fury, který se mimo jiné nahání (vzájemně) také s Jakem Paulem.

Ten si ale na léto domluvil rande s ex-šampionem velterové váhy UFC Tyronem Woodleym a tak má mladému Britovi otevírají jiné možnosti. Svá slova navíc mířil směrem ke staršímu z dvojice Wilderů, který se nechal slyšet, že je stále přesvědčen o podvodu Tysona Furyho s rukavicemi z jejich únorového souboje.

„V téhle konspiraci je namočeno více lidí. Když se jich na to zeptáte, dělají hloupé, ale všichni ví, že rukavice se takto nemohou ohýbat, pokud je nemáte upravené. Jak se mohly sakra ohnout do pravého úhlu, když mají na pěsti držet bez jakéhokoliv volného místa?“ nechal se slyšet v posledním týdnu v podcastu Raye Florese.

TommyFury vs. Marsellos WilderTommyFury vs. Marsellos Wilder

„Je to podvodník. Všichni to víme, má ostatně i záznam v trestním rejstříku (za drogy, pár zatčení), ale stejně věříte více jemu než mě. To je směšné,“ dodal pětatřicetiletý muž přezdívaný „Bronzový Bombardér“.

Jeho o čtyři mladší sourozenec, který nestál v ringu od listopadu 2019, kdy podruhé v kariéře nečekaně prohrál tvrdým knockoutem (opět ve čtvrtém kole), pak přidal svůj vzkaz do Furyho tábora: „Hej, Tommy Fury, udrž si podobnou energii do chvíle, kdy se potkáme osobně. Mluvíš mým jménem, ale ty ani tvůj tým mi zatím neposlal ani hovno, natož smlouvu. Takže až tak učiníš, můžeme si vyměňovat vzkazy. Protože do té doby jsi jen kecal, zatímco já jsem ten zábavný, zajímavý.“

Splní mu britský rival přání? A dočkáme dvou soubojů Fury vs. Wilder v jeden večer? Nebo dojde na slova otce obou britských bratří, Johna Furyho, který chce svého mladšího syna vidět 24. července v jednom ringu s Jakem Paulem?

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze