Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

ZÁPAS ROKU 2017 dle čtenářů Pb.cz: Joshua a Kličko zválcovali konkurenci. I tu českou

  • Napsal Profiboxing.cz

Joshua vs. KličkoPRAHA – Po překvapení roku 2017 mezi šestnácti boxerskými provazy jsou zde výsledky druhé tradiční ankety našeho webu. V ní jsme hledali nejlepší zápas uplynulých dvanácti měsíců.

Ani letos neporušili fanoušci Profiboxing.cz nastolenou tradici. Dosud jsme anketu o zápas roku vyhlašovali pětkrát, čtyřikrát vyhráli zástupci těžké váhy.

DALŠÍ ANKETY PROFIBOXING.CZ:

Tentokrát de facto nebylo pochyb už od konce dubna, kdo bude vítězem. A souboj Brita Anthonyho Joshuy s Ukrajincem Vladimirem Kličkem ambice naplnil bezezbytku.

Ze všech hlasujících zvolilo tento souboj 62 procent fanoušků boxu. A kdyby to o převaze těžké váhy nad ostatními divizemi vypovídalo málo, na druhém místě se s 19 procenty umístil český souboj o pás v této váze mezi Pavlem Šourem a Václavem Pejsarem. Na třetím pak očekávaná řežba středních vah Gennadije Golovkina a Canela Alvareze, kterou zvolilo 11 procent z vás.

Ta jediná pak nepoznala vítěze. V případě šlágru Joshua vs. Kličko slavil knockoutem v 11. kole prvně jmenovaný, na českém území pak po osmi kolech na body Šour.

Mimochodem, Joshua vyhrál v této anketě podruhé, stejně tak Kličko, který ale další triumf už nepřidá, v srpnu totiž definitivně ukončil svoji dlouho a bohatou kariéru. Stylově, co říkáte?

 

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze