Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Youtubeři ve světě boxu. Jake Paul: Nejsem jen atrakce. Logan Paul: Floyd překvapil

  • Napsal Antonín Vavrda

Logan a Jake Paulovi Logan a Jake Paulovi PRAHA – Sourozenci Jake a Logan Paulové jsou fanouškům známi především ze svých sociálních sítích, díky kterým se z nich stali milionáři. Jenže v posledních letech zčeřili také vody profesionálního boxu.

Můžete si o nich myslet, co chcete, na rozdíl od řady jiných celebrit to ale sourozenci Paulovi zjevně myslí s boxem přece jen vážněji než jen jako příležitost, jak se ještě více zviditelnit a ukázat třeba i fanynkách, jakými jsou tvrďáky.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Jake Paul (2-0, 2 KO) má za sebou dva profesionální „celebrity“ zápasy, oba zvládl vítězně, oba před limitem. K tomu ještě ovládl také exhibici na galavečeru svého bratra s hudebníkem K.S.I. Logan Paul s ním napoprvé v Manchesteru remizoval, napodruhé prohrál. Těsně, sporně, a především vlastní blbostí a nedisciplinovaností, když mu Jack Reiss strhl po downu soupeře dva body za dva údery po stopu.

Od té doby se na sociálních sítích nahání různě s jistým Floydem Mayweatherem. Kde, kdo měl jejich kočkování jako snahu na sebe upozornit, jenže před pár dny oba oznámili dohodu. A 20. února by se měli utkat v připravované exhibici. Ano, půjde především o peníze do jejich kapes, přesto...

„Vůbec jsem tomu nevěřil. Bral jsem to jako hru také ve chvíli, když za mnou přišel můj manažer s otázkou, jestli bych se chtěl s Floydem utkat. Řekl jsem mu, že ano, ale nechápal jsem, proč se mě ptá. Myslel jsem si, že se to nikdy neuskuteční, že je to jen takové čeření vody. Trvalo to měsíce, než jsme se domluvili, podepsal jsem smlouvu a čekal. Nevěřil jsem, že se to někdy stane realitou,“ svěřil se pro Food Truck Diaries pětadvacetiletý kontroverzní Youtuber.

Jake a Logan PauloviJake a Logan Paulovi

Muž, který už se nikdy nezbaví nálepky rozmazleného fracka. Fracka, který se nezná hranice a který je výrazně překročil, když před lety natočil v japonském „lese sebevrahů“ oběšence a s partou kamarádů si neodpustil na adresu nebožtíka posměšky. Opakovaně se za toto omluvil, sám tvrdí, že se poučil, přesto...

Když sem tam zveřejní tréninková videa, nepůsobí, že by bral box příliš vážně. Na rozdíl od svého o dva roky mladšího sourozence.

„Hele, moje úmysly jsou čisté. Nejsem žádná atrakce, jako býval třeba Butterbean. Myslím to vážně. Upřímně, vždyť jsem ukradl i tu show (Tyson vs. Jones, která dle nových zpráv prodala na 1,5 milionů PPV). Všichni řešili moje K.O.,“ vrátil se Jake Paul před pár dny k závěru listopadu, kdy ve druhém kole brutálně knockoutoval bývalého basketbalistu Nateho Robinsona.

„Chápu, proč nemám ten správný respekt. Ale... mám v Calabasasu sídlo za osm milionů dolarů, ve kterém jsem půl roku nebyl, protože jsem v Las Vegas dvakrát denně potil krev a drtil svoji duši. Kvůli tréninku jsem přišel o spoustu lukrativních smluv. Peněz už mám dost, teď chci uspět v boxu. Chci jednou zemřít jako legenda,“ opakuje svoji mantru muž, kterého si vzal pod svá ochranná křídla sám Mike Tyson.

Jak jejich spolupráce dopadne? Co z ní vzejde dál? Opět „jen“ celebrity fight, ve kterých má už nyní proti konkurentům velký náskok, nebo reálný duel s aktivním boxerem, byť pochopitelně zatím nižší kvality?

Zatím oba sourozenci mluví shodně o plnění si snů. Jeden díky dohodě s Mayweatherem, druhý díky „skutečné“ boxerské cestě. Jak dlouho jim nadšení vydrží?

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze