Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Skromný Marianek: Výhrůžky Marpo? Až se vrátím, dáme si trénink

  • Napsal Antonín Vavrda

Marianek vs. Marpo/VémolaMarianek vs. Marpo/VémolaPRAHA – Načasování je důležité. A tak, zatímco se v „Pevnosti Brno“ do sebe zaklesli bojovníci na galavečeru Oktagon 25, vydal Youtuber Jon Marianek další své video s titulem „Konec u Jake Paula?“, které ale bylo vlastně o všem jiném, jen ne o jeho americkém kamarádovi.

Vynecháme úvodní pasáž videa, která je o honění si trika (možná i něčeho jiného, těžko říct), vychvalování toho, jak je úžasné být pár dní v alkoholovém rauši. Nebo ne? Protože, jak už to u Marianka bývá, co řekne v jedné větě, v té další neguje.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Co je napsáno v titulku či podtitulku je důležité pro získání pozornost, ve videu ale o tom nenajdete ani slůvko. Proč také.

Na druhou stranu, zazněly „zajímavé“ věci týkající se Mariankovy snahy o pozornost z bojové scény, hlavně MMA. Té se mu ostatně dostalo více než dost. Ve chvíli, kdy se jal vyzývat kde, koho, ovšem bez reakce, rýpl si do něj herec a také velký fanoušek bojových sportů (ty si navíc na rozdíl od Marianka aktivně vyzkoušel) Jakub Štáfek.

„Jen přečetl to, co mu někdo napsal,“ má jasno mladík z Moravy, který „dobyl Ameriku“. Bez reakce nezůstaly ani slova promotéra Ondřeje Novotného, podpichování od „Krále Severu“ (Královny?) Jana Malacha, či ostrá reakce Marpa.

Ta se – alespoň ve videu – Marianka dotkla nejvíce. „Mimochodem, nelítej do Čech, čeká tě tu blbý přivítání,“ zaznělo od známého rapera a také kickboxera a boxera, který má údajně (opět) blízko souboji s Karlosem Vémolou v ringu.

„Já hned, jak přijedu do Česka, tak půjdu na tvůj koncert, budu tě tam v první řadě podporovat. Od čtrnácti let jsem tě měl tak strašně rád, pamatuji si, jak jsem byl ve družině, jel v tom autobuse, v sedmé třídě, a myslel jsem si, jaký jsem největší frajer, když jsem poslouchal 'Já jsem to, co jsem, a svůj život si držím pevně v rukou',“ pokračoval směrem k Marpovi.

„To byl takový hit, taková pecka, a ty se do mě budeš teď nasírat a ještě řekneš, nevracej se do Češka, čeká tě tady tvrdé přivítání... Co já si teď počnu, je ti čtyřicet let, máš dceru, máš děcka (ano, dcera a děcka je něco jiného u Marianka) a bude vyhrožovat 22letému klukovi, ať se nevrací do Česka, že ho čeká tvrdý přivítání...,“ dodal s hluboce zamyšleným výrazem.

Následně vše zakončil sebevědomou výzvou: „Hele, já až se vrátím do Česka, tak si dáme všichni trenál, jo? Všichni ti kluci, co tam potíte každý den krev, jak říkáte, protože já tu trénuji každý den dvakrát jako kokot, já vám to nechci brát za zlé – nemakáte více než ostatní. Takže, až se vrátím, dáme si to společně a uvidíme, kdo má větší výdrž.“

No, tak, snad nám Jon Marianek dá zavčas vědět, kdy, že se v Česku opět objeví. Až se teda zabydlí v novém bytečku u pláže a probere se z alkoholového opojení. Takže tak za pár let...

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze