Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Neskutečná show. Tiskovku KSI vs. Paul II vidělo na šest milionů fanoušků!

  • Napsal Antonín Vavrda

Tiskovka KSI vs. Paul / zdroj foto: Matchroom BoxingTiskovka KSI vs. Paul / zdroj foto: Matchroom BoxingLOS ANGELES – Některými zpochybňovaný, jinými velebený. Ovšem rozhodně ne ledajaký. To bude druhý střet Youtuberů KSI (Olajide William Olatunji) vs. Logan Paul, ke kterému dojde 9. listopadu ve Staples Center v Los Angeles. Na stejném místě se v sobotu konala první tisková konference, kterou sledovalo skrze sociální sítě šest milionů lidí!

První souboj, ještě dle exhibičních pravidel loni v srpnu v Manchesteru skončil remízou. Jenže obrovský zájem na sociálních sítích a také relativně kvalitní výkon obou přilákal k už tehdy dopředu oznámené odvetě velkou pozornost.

VÍCE K ZÁPASU:

A zatímco Top Rank Boxing a jeho promotér Bob Arum o akci zájem neměli, Matchroom Boxing a DAZN po ni skočily. Zdá se, že jejich zástupci udělali více než dobře.

Jen tak pro porovnání:

Ve stejný den se na západním pobřeží USA konaly dvě akce zmíněných subjektů – lasvegaský galavečer Fury vs. Wallin, který organizoval Arum společně s televizním partnerem ESPN. A v LA pak úvodní tiskovka KSI vs. Paul II.

Výsledek? Čísla sledovanosti ESPN ještě známa nejsou, rozhodně ale nedosáhl duel, byť krásný a dramatický, stejných čísel jako zmíněná show. Tu sledovalo na sedm milionů lidí!

Pořád málo?

Tiskovka KSI vs. Paul / zdroj foto: Matchroom BoxingTiskovka KSI vs. Paul / zdroj foto: Matchroom Boxing

Tak vězte, že se o toto číslo podělili oba Youtubeři (další dva miliony přidal KSI mladší bratr Deji). Oficiálními kanály DAZN a Matchroom Boxing shlédlo tiskovku 90 tisíc lidí. Například tiskovku Joshua vs. Kličko vidělo 300 tisíc lidí, setkání Joshuy s Ruizem před jejich prosincovou odvetu 210 tisíc lidí.

„První kolo KO. Nemáš šanci. Víš, že jsem vyhrál náš první duel, tentokrát to ale nebude na rozhodnutí bodových. KSI, udělej mi laskavost, užij si následujících 55 dní, které budou nejlepšími ve tvém životě. Protože ten zbytek po 9. listopadu nebude stát za nich. Jdi skákat z letadla, péct cukroví, zamiluj se. Užij si ty dny,“ usmíval se na svého rivala před tisíci fanoušky přímo v LA tentokrát domácí Logan Paul.

Čtyřiadvacetiletého krále sociálních kanálů, kterému hodně uškodilo video z japonského lesa sebevrahů, povede do duelu jiný král. „Let' go champ“ Shannon Briggs. „V prvním duelu jsem se hodně unavil, byl to můj první boj, trénoval jsem na něj tři měsíce, roli hrála také psychika, ale nyní to bude jiné. Vím, že není lepší boxer, navíc budu mít v zádech Shannona Briggse, dvojnásobného světového šampiona v těžké váze,“ přidal.

Tiskovka KSI vs. Paul / zdroj foto: Matchroom BoxingTiskovka KSI vs. Paul / zdroj foto: Matchroom Boxing

„Vyhraji, vyfotím se s Drakem (karma hvězd) a stejně vyhraji. Naposledy jsem podlehl tomu, že to bude snadné. V posledním kole přitom bojoval o život, držel se mne, aby to vůbec přežil. Je to sračka. Knockoutuji ho, tak to je,“ kontroval šestadvacetiletý Brit s africkými kořeny.

„Vím, jak bojuje, na čem pracovat. Byl jsem ve sparingu zasažen daleko většími a lepšími kluky, ale nikdy se mnou neotřásly. Nemá úder na to, aby mi ublížil. Moje údery jsou tvrdší, moje rychlost větší. Jsem rád, že to bude bez helem a v menších rukavicích, protože to chránilo a pomáhalo hlavně jemu. V listopadu to ukážu,“ dodal.

Zdá se, že se máme opravdu nač těšit...

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze