Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Nejpodivnější rozhovor historie? Mike Tyson usínal v přímém přenosu

  • Napsal M. Kopunec/A. Vavrda

Unavený Tyson při interviewUnavený Tyson při interviewPRAHA – Hodně rozhovorů už poskytl legendární americký boxer Mike Tyson (50-6, 44 KO). To, které poskytl pro pořad Good Moring Britain, ale rozhodně patří v žebříčku bizarností čtyřiapadesátiletého „Zvířete“ na jednu z předních příček.

Na svém nekonečném propagačním turné k návratovém souboji, ke kterému dojde 28. listopadu proti další legendě – Royi Jonesi Jr. (66-9, 47 KO), si dle všeho vybral slabší chvilku.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Opět po roce se představil britským divákům při ranním pořadu „Good morning Britain“ (něco jako v Česku Snídaně s Novou), kdy měl absolvovat video-rozhovor s dvojicí zkušených moderátorů Piersem Morganem a Susanne Reidovou. Jenže místo toho došlo na hodně zvláštní podívanou, kdy Tyson odpovídal hodně zvláště, mumlal mimo otázky a celkově vypadal mimo sebe.

„Chci to prostě udělat, plánuju to udělat pro charitu,“ začal téměř neslyšně Tyson jednu z odpovědí. „Myslím, že jsem toho schopen, a to je to, co chci,“ pokračoval, aby se následně předklonil a skoro to působilo, jako když opilec usíná vsedě.

O několik desítek hodin později celou situaci vysvětlil. „Hej kámo... Snažil jsem se zůstat tam pozdě vzhůru kvůli tomu rozhovoru, ale usnul jsem. Jsem jako lev, když usnu, jen těžko se pak probouzím,“ tweetoval Tyson právě Morganovi, se kterým se dlouhodobě znají. „Tvrdě trénujeme a chodíme brzy spát. Neměl jsem před sebou žádný monitor a zapomněl jsem se dívat do kamery.“

„Žádný problém šampione. Viděli jsme, že jsi trochu unavený. V Los Angeles bylo v tu dobu už hodně pozdě. Oceňujeme tuto zprávu, protože někteří diváci o tebe měli obavy,“ odpověděl mu britský moderátor.

Skutečně, na sociálních sítích se následně strhla diskuse, zda Tyson nemá zdravotní problémy, nebo opět „nejede v drogách“, ke kterým měl vždy blízko. Ostatně je majitelem konopného ranče. Vysvětlení je ale tentokrát daleko prozaičtější.

V době vysílání bylo v Los Angeles, kde Tyson bydlí, krátce před 23. hodinou. To se nemusí zdát být příliš pozdě, nejmladší šampion těžké váhy ale momentálně trénuje dvakrát denně a vstává už před pátou hodinou ranní, aby se mohl vydat na ranní výklus.

Podobný rytmus má Tyson už od začátku letošního roku, kdy změnil životosprávu a během koronavirové pandemie se vrhl zpět do tréninku, aby následně oznámil impozantní comeback. Dle vlastních slov letos na jaře navlékl rukavice poprvé po čtrnácti letech, bez sparingu pak byl ještě o rok déle.

Fanoušci tak nemusí mít o jednoho z nejslavnějších boxerů historie obavy. A Roy Jones Jr. rozhodně nemůže čekat, že by podobně unavený nastoupil Tyson do jejich exhibičního souboje. Přece jen, ten se bude konat v Los Angeles a ne takto pozdě v noci.

Dle všeho se tak neopakovala situace z konce 80. let minulého století, kdy absolvoval podobně podivný rozhovor se svojí tehdejší manželkou Robin Givensovou...

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze