Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Když chcete bez dat dělat stream. Tvrďák Pejsar ukázal smysl pro humor

  • Napsal Antonín Vavrda

Vtipáke Václav PejsarVtipáke Václav PejsarPLZEŇ – Jeho samotného čeká za pár týdnů další velká ruská mise, když se postaví nebezpečnému Rusovi Alexeji Papinovi (12-1, 11 KO). Kromě tvrdých tréninků na tuto výzvu se ale Václav Pejsar (15-10, 13 KO) prosadil milovaný box ještě jinak. Zábavně, uvolněně.

PPV NA SAVE BOXING ÚSTÍ NAD LABEM ZAKUPUJTE JIŽ NYNÍ ZDE!

Už nějaký ten pátek baví se svým kondičním trenérem Petrem Klikošem tréninkovými videi. Jak v přírodě, tak na žíněnce, tak v tělocvičně. Jednou týdně navíc dochází na tzv. „výměnu stráží“, kdy se z trenéra stává žák a naopak.

DALŠÍ NOVINKY Z DOMÁCÍHO RINGU:

Ano, bývalý skvělý zápasník navlékne boxerské rukavice a piluje v plzeňském Atom Gymu boxerské dovednosti. A lapy mu drží právě Pejsar.

„Teď si pravidelně prohazujeme role a baví mě to. Je to skvělá škola... Kdo by se chtěl zdokonalovat v boxu a celkově v postoji, mohu jen doporučit. Díky Venco,“ napsal pod svůj příspěvek několikanásobný český šampion v řecko-římské zápase, který má v Plzni vlastní zápasnickou školu pro děti.

Jen u tohoto ale plzeňský ranař a bývalý český šampion v křížové i těžké váze nezůstal. Před pár týdny se rozhodl, že se svým velkým kamarádem Arturem Tereščenekem začne s pravidelnými živými streamy na svém facebookovém profilu.

Druhý proběhl toto úterý večer, hosty měli být a také byli Lukáš Konečný a Pavel Albrecht, tedy soupeři pro sobotní šestikolový zápas v super střední váze na ústeckém galavečeru „Save Boxing“. Stream ale tak úplně nevyšel. Respektive musel být rozkouskován. Důvod?

Byť to v přímém přenosu nezaznělo, respektive jen skrze narážky v komentářích, oba moderátoři ale tak nějak podcenili internetové připojení. Respektive Tereščenko, který se po prvním pádu přiznal, že má stále ještě paušál s omezenými daty. Asi není třeba dodávat, že právě data podobné živé přenosy na sociálních sítích požírají rychleji než Bud Spencer své oblíbené fazole s cibulkou.

Nezbývá než doufat, že progresivní dvojice, která by možná prozatím slušela (nikoliv hanlivě) přezdívky „Pat a Mat českého boxu“ (ostatně i oni vždy našli řešení svých problémů, byť lehce oklikou), si do příště zajistí novou, výhodnější smlouvu se svými operátorem. A že Pejsar předvede dobrou náladu a pohotovost také coby spolukomentátor sobotního „Save Boxing“ v ústecké Větruši...

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze