Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Charitativní basket? Davis napadl matku svého dítěte a odtáhl ji do zákulisí

  • Napsal Antonín Vavrda

Gervonta při hádceGervonta při hádceMIAMI – Floridské Miami v posledních dnech a hodinách žije blížícím se Super Bowlem. Momentálně ale v zámoří také řeší další průšvih skvělého boxera Gervonty Davise (23-0, 22 KO).

„Co to dělá?“, „Zbláznil se?“ Takové a podobné reakce nyní kolují internetem a daly se vyčíst také z tváří diváků na charitativním basketbalovém zápase v Miami.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Pětadvacetiletý Gervonta Davis totiž nečekaně přišel k ženě, která seděla v první řadě u palubovky, chvíli se s ní hádal, poté ji vzal pod krkem za šaty, zvedl a odtáhl do zákulisí. O co v jejich sporu šlo, se zatím neví, sám bijec přezdívaný „Tank“ následně na Instagramu konflikt přiznal.

„Nikdy bych ji neuhodil. Ano, byl jsem agresivní a chytil jsem ji... je to matka mého dítěte, a věřte, že bych ji nikdy neublížil... Leden byl hrozný,“ napsal úřadující regulérní šampion WBA v lehké váze. Tento pás vybojoval díky knockoutovému triumfu ve dvanáctém kole nad Kubáncem Juriorkisem Gamboou před pěti týdny.

Davis, který je považovaný za jeden z největších talentů současného boxerské světa, platí obecně za průšviháře. Mimo jiné i kvůli složitému dětství v ulicích Baltimoru, když má za sebou podobný příběh jako například legendární Mike Tyson.

Kromě toho, že obecně bojuje s vahou a mimo zápasy umí přibrat i přes 10 kilogramů (lehká váha je do 61,2 kg), má už na krku opakované obvinění z napadení.

První se datuje do roku 2017, kdy měl vážně zranit dlouholetého kamaráda z dětství, nakonec se ale oba domluvili na mimosoudním vyrovnání. O rok později se zapletl do pouliční rvačky doma v Baltimoru.

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze