Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Tyson si to rozdá s Mayweatherem! Oba jsou zapojeni do dětinského sváru raperů

  • Napsal Antonín Vavrda

Mike Tyson a Floyd MayweatherNEW YORK – Na jedné straně Mike Tyson, na druhé Floyd Mayweather. Dvě z největších boxerských legend všech dob se utkají, ovšem ne na přímo, ale skrze své hvězdné svěřence – rapery Chrise Browna a Soulju Boye.

Pokud by se ti dva potkali v jednom ringu, nejspíše je jasné, jak by tohle setkání dopadlo. Nic proti schopnostem fenomenálního Floyda Mayweathera a také jeho odolnosti, Mike Tyson je ale přece jen trochu jiná váhovka...

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Jednapadesátiletá hvězda těžké váhy a o jedenáct let mladší neporažený bijec se ale pro zatím nechali jen vtáhnout do sporu dvou amerických raperů – Chrise Browna a Soulje Boye. A jak jinak, za vším lze hledat ženu.

Druhý jmenovaný totiž olajkoval jednu z fotek dnes již bývalé přítelkyně Browna – Karrueche Tranové – což strhlo na sociálních sítích pořádnou lavinu. A přestože se následně Boy za slovní přestřelku omluvil, jak sám řekl, především kvůli své nemocné mamince, které se tato prezentace jejího syna ani trochu nelíbila, z plánovaného souboje již couvnout nemohl.

Browne si to s ním chtěl nejprve rozdat kdekoliv na ulici, nakonec ale oba – nejspíše na přímluvu svých poradců – usoudili, že v ringu by to mohlo být zajímavější (i finančně) pro všechny, a tak by mělo dojít na jejich boxerský duel.

„Bavil jsem se s Mikem Tysonem, a ve chvíli, kdy Floyd Mayweather tvrdí, že bude trénovat Soulje Boye, on mi slíbil, že připraví na tento souboj Chrise,“ napsal na sociální sítě jiný raper – 50 Cent. Není tajemstvím, že on a Floyd Mayweather měli předloni spory, které eskalovaly v soudní spory a konec slavného hudebníka v boxerském průmyslu coby promotéra.

A přestože se jim nakonec povedlo vztah přece jen alespoň částečně narovnat, ani jeden nevynechá příležitost, kdy může toho druhého porazit. Pro souboj Browne vs. Boy létá ve vzduchu sázka 100 tisíc dolarů.

Je jasné, že si chtějí své investice řádně ohlídat. 50 Cent tak, že angažoval kouče Mika Tysona, Mayweather pak ze stejné pozice a také coby promotér celého duelu.

Kdy se uskuteční, to je otázkou, stejně tak pravidla. Věkově jsou si sice oba kohouti blízcí – Brownemu je 27 let, Boyovi o rok méně, fyzickými parametry ale už nikoliv. Prvně jmenovaný měří 185 cm a váží kolem 82 kg, jeho sok je o deset centimetrů menší a patnáct kilo lehčí.

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze