Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Tyson se omluvil Paulovi. Ten poté řekl: Další legenda? Sundám ho, je starý

  • Napsal Antonín Vavrda

Tyson vs. PaulTyson vs. PaulPRAHA – Zatímco jeho mladší bratr Jake Paul se chystá na letní čtvrtý oficiální profesionální boxerský duel s Tyronem Woodleym, Logan Paul se opíjí momentální slávou po nedávné exhibici s Floydem Mayweatherem, se kterým vydržel v ringu všech osm vypsaných kol. A zjevně nemá dost.

S jídlem roste chuť? V případě sebevědomích Youtuberů to rozhodně platí. Ostatně, chovat se výstředně, přehnaně až frackovitě jim přineslo slávu a peníze. Můžeme si o tom myslet své, zatím to ale funguje.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

A Logana Paula v jeho momentálním rozletu nebrzdí ani fakt, že s Floydem Mayweatherem šlo o oficiální exhibici, že čtyřiačtyřicetiletá legenda na tento souboj ani netrénovala a že je o 15 centimetrů a minimálně 15 kilogramů menší.

Chvástání šestadvacetiletého rodáka z Westlake v Ohiu podpořil ve zveřejněném telefonátu i Mike Tyson, další to člen Mezinárodní boxerské síně slávy. Ten ho totiž přivítal na jaře ve svém podcastu a tam tvrdil, že dostane od Mayweathera nakládačku.

„Jsem na tebe pyšný, nakopal jsi mu zadek. Jsem na tebe fakt pyšný. Šel jsi osm kol s jedním z nejlepších boxerů všech dob. Říkal jsem lidem, že máš odvahu, skvělé,“ vyprávěl do telefonu nejmladším šampion těžké váhy všech dob, než mu dal Logan Paul na ucho jeho maminku Pam Stepnickovou, velkou to Tysonovu fanynku.

Možná už v tu chvíli spřádal následující plány.

Mladý Youtuber totiž přiznal, že mu chodí nabídky na řadu zajímavých exhibic z celého světa. A že má spoustu nápadů také tým kolem něj. „Někdo se zmínil o Miku Tysonovi. Zajímavé, ale jedna legenda po druhé, nebo je snad někde psáno, že bych mohl bojovat jen s jedním?“ začal své povídání ve vlastním podcastu.

„Když jsem to řekl svému právníkovi, tak se na mě podíval a řekl, ať neblázním, že mi Tyson utrhne hlavu. Já mu na to odpověděl – brácho, tím vším jsem si prošel, nemůže říct, že bych nemohl porazit Mika Tysona. Že bych ho nemohl knockoutovat. Je starý, starý, chápeš?“ přidal poté slova, která by jej mohla i mrzet.

Ano, „Nejstrašnější muž planety“ sice za pár dní oslaví 55. narozeniny, v podzimní exhibici proti Royi Jonesi Jr. více než patnáct let od svého posledního oficiálního zápasu ale předvedl výbornou formu. Dokonce natolik, že mu federace WBC nabídla pozici v jejím ratingu pro těžkou váhu, pokud by se rozhodl vstoupit do oficiálního zápasu.

A je třeba poznamenat, že Logan Paul se dosud nikdy nepotkal ani v tréninku se silou, kterou v sobě má legendární „Zvíře“. Ostatně, poznal to jak Jones Jr., tak třeba i Francis Ngannou, který si za svým vzorem chodí často pro rady, nebo i sparingpartneři, kteří jej připravovali na zmíněnou exhibici legend.

I když... možná by si řada fanoušků přála, aby právě Mike Tyson oba mladé a drzé Youtubery srovnal. Třeba i jednoho po druhém. Navíc je pravda, že Tyron Woodley, se kterým se Jake Paul v srpnu utká, je fyzicky prvnímu muži, který sjednotil tři tituly v těžké váze, více než podobný.

A jak řekl sám Paul: „Jeden po druhém...“

Na druhou stranu, zatím to nevypadá, že by Youtuber přezdívaný „The Maverick“ nějak narušil klid historicky nejobávanějšího boxera (nejen) těžké váhy. „Myslím, že by měl pokračovat v profesionální kariéře, nejen exhibicích. A dokonce mě napadá soupeř – co takhle Badou Jack? Ten zápas by se mi líbil,“ zakončil zatím současné spekulace sám Tyson zmínkou o švédském bijci polotěžké váhy, stárnoucím, leč stále aktivním ex-mistru světa dvou vah.

Vyslyší ho Logan Paul, nebo bude dál hledat výzvu, která by jej reálně mohla hodně bolet?

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze