Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE 2020 přeje všem fanouškům boxu i MMA Profiboxing.cz

  • Napsal Profiboxing.cz

Santa a Santice / zdroj foto: AlamySanta a Santice / zdroj foto: AlamyPRAHA – Také ve světech amatérských a profesionálních bojových sportech se ctí vánoční svátky jako čas klidu, pohody, klidu a míru. A nejinak tomu je pro bláznivý rok 2020, tolik ovlivněný pandemií koronaviru, který se ale blíží pomalu ke svému konci.

Redakce Profiboxing.cz tímto přeje všem svým čtenářům poklidné prožití vánočních svátků, ať najedete pod stromečkem to, co si přejete, a naberete sílu do roku 2021. Protože bude opět co sledovat!

Mimo jiné i proto, že na rozdíl od české vlády ve světě pochopili, že sport je jednou z mála aktivit, která vás může přivést na jiné myšlenky. Což nyní platí více než kdykoliv dříve.

Díky tomu jsme zažili v listopadu a prosinci nálož galavečerů, která tady snad ještě nebyla. A po prvních dvou týdnech v lednu se v nastoleném tempu má pokračovat. Boxerský svět čeká hlavně na dvě velké události: střet Anthonyho Joshuy s Tysonem Furym a Errola Spenceho Jr. s Terencem Crawfordem. Poslední dny ale ukázaly, že se máme nač těšit samozřejmě i v podání Canela Alvareze, Gennadije Golovkina a řady dalších.

Totéž platí také pro českou scénu, už za pár dní nás čeká souboj roku Václav Pejsar vs. Vasil Ducár v Lucerně, která bude poprvé v historii prázdná, ovšem vše budete moct sledovat prostřednictvím PPV, které již lze zakoupit.

A nuda samozřejmě nebude ani na scéně MMA, kde pro vás mapujeme ty nejzajímavější eventy a příběhy. Ve slavné UFC se opět představí jistý Conor McGregor, ve stejné lize má česko-slovenská scéna hned čtyři jména, která navíc ještě nepoznala hořkost porážky. Skvěle se v polské KSW, evropské jedničce, před pár dny uvedl i Patrik Kincl.

Vedle toho je tu amatérská boxerská scéna, která se chystá na odložené olympijské kvalifikace, ze kterých se snad – věřme – někdo z tuzemských borců probije až do Tokia.

Prostě a jednoduše, covid, necovid – budeme mít v ringu či kleci co sledovat. Takže si teď odpočiňte, užijte si své nejbližší a zůstaňte nám věrni alespoň tak, jako letos, kdy jsme zase posunuli návštěvnost a čtenost o pořádný parník vpřed, za což vám všem moc děkujeme!

Lukáš Konečný a tým Profiboxing.cz

Znavený Santa Claus / zdroj foto: AlamyZnavený Santa Claus / zdroj foto: Alamy

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze