Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE 2019 přeje všem fanouškům boxu i MMA Profiboxing.cz

  • Napsal Lukáš Konečný

Veselé VánoceVeselé VánocePRAHA – Také ve světech amatérského a profesionálního boxu se ctí vánoční svátky jako čas klidu, pohody, klidu a míru. A nejinak je tomu pro rok 2019, který se pomalu blíží ke svému konci.

Redakce Profiboxing.cz tímto přeje všem svým čtenářům poklidné prožití vánočních svátků, ať najedete pod stromečkem to, co si přejete, a naberete sílu do roku 2020. Protože bude opět co sledovat!

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

A to bez nějakého výrazného přehánění.

Profesionální box u nás čeká dle všeho přelomový rok, plný změn. Ten světový se těší díky Sport TV v posledních měsících stále větší pozornosti, a to zcela zaslouženě, k zavedeným jménům v čele s Vasylem Lomačenkem, Canelem Alvarezem, Anthonym Joshuou a Mannym Pacquiaem přibývají stále nová a nová.

Což ostatně platí také o česko-slovenské scéně. Dámy za sebou mají zajímavé zahraniční výlety. A to až velkou louži. Muži si pak získávají respekt především na starém kontinentu. A samozřejmě je zde také amatérský ring. Rusko a AIBA mají sice své problémy, ovšem ani tak nebude tento sport chybět pod pěti olympijskými kruhy. Přejme si, aby tomu tak bylo i s českou účastí. Vstříc naději vyrazí do kvalifikací nejen boxeři a boxerky, ale také rozhodčí.

A samozřejmě zde budou také aktuality týkající se smíšených bojových sportů (MMA), které mají za sebou na českém území parádní rok, a na tom světovém se pomalu, ale jistě chystají na comeback Conora McGregora.

Na přelomu letošního roku a toho s letopočtem 2020 vám pak tradičně nabídneme také další ohlédnutí za uplynulými dvanácti měsíci, pochopitelně ankety – včetně té, kde bude hledat nejlepšího boxera končící dekády, a také kompletní informační servis k tradičnímu to galavečeru v Lucerně.

Lukáš Konečný a tým Profiboxing.cz

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze