Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Prymula má desítky žádostí na zápas skrze I Am Fighter. A to dokonce i mezi ženami

  • Napsal Antonín Vavrda

PrymulaVs. TBAPRAHA – Jsou to čtyři dny, kdy předvedla domácí MMA organizace I Am Fighter recesi a oznámila, že hledá soupeře pro ministra zdravotnictví Romana Prymulu na plánovaný turnaj The Best Of Streetfighter, který se měl konat na přelomu října a listopadu. Že je žádaným zbožím, není třeba dodávat...

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Nejsledovanější status I Am Fighter na sociálních sítích posledních dní a týdnů? Jednoznačně grafika k potenciálnímu souboji Romana Prymuly s vybraným soupeřem. Jestliže před letním startem povedeného projetu IAF Streetfighter registrovali promotéři Petr „Píno“ Ondruš a Ondřej Pála na tři stovky žádostí o zápas, současný ministr zdravotnictví jich nedostal na sociálních sítích o moc méně.

Prymula se včera v přímém přenosu, který o den odložil (a tím přišel na řadě médií o desetitisíce diváků, úterní slibovaný projev totiž doslova trhal počítadla), omluvil za to, že nebyl už v předchozích týdnech přísnější, čímž si především ve sportovním a kulturním odvětví příliš nových fanoušků nezískal.

V těchto dvou odvětví mu totiž po dalším „seknutí“ málokdo může přijít na jméno, což dokazuje také ona recese od I Am Fighter.

Okolo stovky žádostí na zápas dostal Prymula jen na obou sítích této organizace. A to i od řady známých jmen české scény.

Petr „Sicario“ Beran dokonce vystavil koláž, kde je tváří v tvář trenérovi a Petru „Monstru“ Knížeti. Česká boxerská jednička těžké váhy mezi profíky Pavel Šour, který má občas problémy s vahou, je dokonce ochotný zhubnout kvůli Prymulovi dvacet kilo, aby šlo o fér zápas, promotér Matouš Rajmont – byť počítá operace svého těla na desítky (konkurent „Terminátorovi“ Vémolovi) – by šel klidně do souboje v Bare Knuckle, tedy holých kloubů.

Mezi zájemci nechybí také známý česko-slovenský bijec Vladimír Indrányi, známá to postava české MMA scény Pavel Trbušek do osobní konfrontace sice jít nechce, ale nabídl zajímavý střet současného ministra s tím bývalým, tedy Adamem Vojtěchem, zájemci pak byly i z řad žen a dívek.

Roman Prymula se na sítích snaží vystupovat jako člověk, kterému není recese a humor cizí. Troufne si přijmout některou z těchto hozených rukavic? A bude na toto myslet dnes, kdy bude jednat se zástupci profesionálních sportů o udělení některých výjimek, aby se ti mohli dál připravovat a provozovat svoji mnohdy jedinou výdělečnou činnost?

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze