Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Pacquiao: Promiň, McGregore. O boxerský zápas s tebou teď není poptávka, nic nebude

  • Napsal Antonín Vavrda

Spící Conor a MannySpící Conor a MannyPRAHA – Měla to být jasná záležitost, sám Conor McGregor mluvil o boxerském souboji s Mannym Pacquiaem (62-7-2, 39 KO) před víkendem vlastně jako o hotové věci. Jenže prohra s Dustinem Poirierem vše změnila.

McGregora s Pacquiaem spojuje jedno jméno – manažerská skupina Paradigm Sports. Proto se jevilo toto spojení jako snadno uskutečnitelné. Proti nebyla ani jedna strana, souhlasil také promotér filipínské boxerské legendy, Al Haymon z Premier Boxing Champions.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Pochopitelně tak nějak všichni čekali, že McGregor i v odvetě zdolá Američana Dustina Poiriera. Jenže to se nestalo, ba co víc, šlo o vítězství v postojovém souboji, nikoliv na zemi. „To sice ano, ale box není kickbox, tam vám nikdo nezničí nohu kopy,“ vyprávěl krátce po prohře irský bouřlivák směrem k tomuto tématu.

Stále věřil, že dohoda s Pacquaiem se dotáhne do konce. Opětovně se ale ukázalo, že přehlížení nejbližšího soka se nevyplácí.

„Skoro to vypadá, že Conor už měl skutečně v hlavě zápas se senátorem. Že Dustina přehlížel a byl za to knockoutován. A byl to dvojitý úder, protože na rovinu, poptávka po setkání Conora se senátorem nyní není. Neexistuje. Conor se teď musí soustředit na situaci s UFC, na zápasy v kleci, aby začal opět vítězit. Škoda, byla to náročná jednání, byli jsme opravdu blízko, ale teď je to pryč,“ řekl za svého chráněnce a kamaráda Sean Gibbons, šéf jeho stáje Pacquiao Promotions.

Že není daleko od pravdy dokládá i dění na sociálních sítích. Sám legendární filipínský boxer a také senátor své země před duelem popřál na Instagramu irského bijci hodně štěstí, po něm už ale Conora nezmiňoval, jen pogratuloval k perfektnímu výkonu jeho přemožiteli.

Ostatně i sázkové kanceláře nyní vidí větší šanci na souboj McGregora v kleci než na boxerský souboj se šampionem WBA ve velterové váze. Nejčastěji se zmiňují trilogie buď s Poirierem, nebo Natem Diazem. S oběma to má McGregor 1-1 na zápasy.

A Pacquiao? Ten stále čeká na rozuzlení jednání mezi Errolem Spencem Jr. a Terencem Crawfordem. Pokud by se šampioni WBC, IBF (Spence) a WBO (Crawford) nedomluvili, mohla by přijít šance na sjednocující duel pro muže, který má světový titul z osmi váhových divizí. Další jeho variantou je střet s rostoucí hvězdičkou lehké váhy, Ryanem Garciou...

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze