Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Mayweather dráždí McGregora i fandy na Insta. A Fury říká: Pro box byl prospěšný

  • Napsal Antonín Vavrda

Conor McGregorConor McGregorLAS VEGAS – Mnohé dveře se otvírají po expresní výhře nad Američanem Donaldem Cerronem pro Conora McGregora. On sám by opětovně rád otevřel ty do světa profesionálního boxu.

„Chci se stát boxerským mistrem světa. Láká mne to, chci se zapsat do historie bojových sportů. Rád bych se utkal s Mannym Pacquiaem, už jsme spolu jednali,“ prozradil ještě před sobotním duelem jednatřicetiletý Ir zámořským novinářům.

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

Na tato slova následně navázal také Brit Tyson Fury, který sledoval duel Conora s „Kovbojem“ přímo v T-Mobile Arena dvě řady za životní partnerkou irského bouřliváka, Dee Devlinovou. „Pokud chce být boxerem, chce-li boxovat, neměl by váhat. Myslím, že proti Floydovi neboxoval vůbec špatně. Myslím, že pokud by se do ringu vrátil, bylo by to pro box jen a pouze dobře,“ nechal se slyšet známý showman.

On sám koketoval s MMA, zatrénoval si s Darrenem Tillem, na podzim si pak odskočil do největší wrestlingové show planety, WWE. Nyní se ale právě v městě hříchu chystá na odvetu s Američanem Deontayem Wilderem, toho času šampionem WBC. Ta je naplánovaná na 22. února.

Do těchto spekulací se následně zamíchal také již zmíněný Floyd Mayweather, který v srpnu 2017 v hodně lukrativním boxerském duelu (spíše tehdy exhibici) Conora zle vyškolil. Byť tedy Fury mluvil trochu jinak.

Brzo třiačtyřicetiletý Američan, neporažená to boxerská legenda, pár minut po triumfu McGregora vyvěsila na své sociální sítě koláž s popisem Mayweather – McGregor 2020.

Není přitom tajemstvím, že zatímco krátce po duelu byly vztahy mezi hvězdným boxerem a UFC hodně chladné, nyní je tomu úplně jinak. Mayweather opakovaně naznačil, že pro rok 2020 chystá velký návrat, že ho exhibiční duely stále zajímají. A že něco peče právě s UFC, potažmo prezidentem společnosti Danou Whitem. Toho naopak láká boxerský trh.

Dlužno dodat, že začínající senzaci poté „Money“ utlumil další koláží, kde je vedle Chabiba Nurmagomedova s naprosto stejným popisem jako pro tu s McGregorem...

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze