Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Malignaggi furt někde fňuká. Ok, pojďme do ringu na KSI-Paul, vyzývá rivala Lobov

  • Napsal Antonín Vavrda

Malignaggi vs. Lobov / zdroj foto: reproMalignaggi vs. Lobov / zdroj foto: reproNEW YORK – Jsou to tři měsíce, co se na galavečeru „holých kloubů“ utkali Rus Arťom Lobov a Američan Paul Malignaggi. Byla z toho zajímavá bitva, která skončila těsnou výhrou po pěti kolech prvně jmenovaného. A od té chvíle visí ve vzduchu odveta. A sám Lobov s ní nemá problém.

Kde, kdo se Malignaggimu po zápase vysmíval. Byť v trochu jiném, přesto ringu, jej porazil muž, který není boxer. Jeho, bývalého světového šampiona. Co na tom, že ve váze, která není oblíbenému „Pauliemu“ šitá na míru.

VÍCE O LOBOV VS. MALIGNAGGI:

Výsledek 3x 48-47 pro jeho soupeře mluvil jasně. Ovšem nejen Malignaggi si myslel, že zápas měl dopadnout opačně. A vyzýval Lobova, aby si to rozdali znovu. Ten s tím neměl problém, nejdříve si chtěl ale odpočinout. A oba tak nějak toužili po tom, aby se zápas uskutečnil dle čistě boxerských pravidel.

Lobov nyní ucítil šanci, kdy a kde by se mohl zápas uskutečnit. Už 9. listopadu se ve Staples Center v Los Angeles uskuteční galavečer pod hlavičkou DAZN a Matchroom Boxing, jehož hlavním duelem bude ten mezi Youtubery KSI (Olajide William Olatunji) a Loganem Paulem. Doprovod jim budou ale dělat i neporažení mistři světa Billy Joe Saunders a Devin Haney.

REAKCE MALIGNAGGIHO

„Varuji tě! Jsi boxerské hovno, které by si se mnou nemělo hrát. Posledně jsem měl jen jednu ruku, přesto to bylo těsné (Malignaggi si v zápase zlomil kůstky v zápěstí). V profesionálním boxerské zápase dostaneš na prdel, a navíc budu mít obě ruce už.“ (Američan navíc do příspěvku na Instagramu označil také Eddieho Hearna)

„Možná bychom mohli být skutečným bojem na této akci. Jsou tak také boxeři, celý galavečer pak vyvolává hodně emocí, je o něm slyšet, a my mu můžeme dodat pořádné grády, protože jsme skuteční bojovníci. Můžeme být snadno součástí toho celého,“ řekl pro The Mac Life dvaatřicetiletý Rus, který je velkým kamarádem kontroverzního Ira Conora McGregora.

A který v čistě boxerském zápase na profesionální scéně nikdy nestál. Přesto si na o šest let staršího Malignaggiho, který svoji bohatou kariéru oficiálně ukončil v březnu roku 2017, věří. Rodák z Brooklynu od té doby pracuje coby televizní expert a mezi fanoušky i odborníky je pro své názory a analýzy nesmírně respektován.

Mimo jiné se objevuje i na galavečerech Matchroom Boxing a má vazby na promotéra této stáje Eddieho Hearna. Možná i proto nyní tato Lobovova výzva. Tuší, že by se mohl relativně snadno dostat k hodně zajímavému a skvěle finančně ohodnocenému duelu.

I když on sám mluví trochu jinak. „Slyšel jsem, že si nepřestal stěžovat, že měl vyhrát, že prostě furt pofňukává. Ok, pojďme tedy udělat odvetu. Klidně, nemám s tím problém. Neměl bych problém s jakýmikoliv pravidly, klidně i kdyby se kopalo, ale on je boxer. Tak pojďme do ringu, kde se cítí nejlépe,“ tvrdí sebevědomě muž, který už je zpět v tréninku, jelikož plánuje tak jako tak v listopadu, či prosinci bojovat.

Bude to opět pod hlavičkou BareKnuckle Championship, nebo si odskočí do klasického boxerského ringu?

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze