Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Konečný: Polakovič s Aperjanem bude řežba. A Růžička? Věřím, že může scénu provětrat

  • Napsal Antonín Vavrda

Save Boxing v ÚstíSave Boxing v ÚstíÚSTÍ NAD LABEM – Přestože názorová nestálost české vlády a slabost opozice neustále mění pravidla, přípravy na galavečer „Save Boxing“ ve Slunetě pomalu ale jistě finišují. Aby ne, už za necelé dva týdny se nad ústeckým údolím do sebe pustí na dvě desítky nažhavených a hladových boxerů. V čele s promotérem akce Lukášem Konečným. Ten kromě vlastního duelu připravil i několik lahůdek.

PPV NA SAVE BOXING ÚSTÍ NAD LABEM ZAKUPUJTE JIŽ NYNÍ ZDE!

Změny, výpadky, omezení. Uspořádat galavečer bojových sportů v současné době není žádná sranda, přestože zájem ze strany boxerů je enormní. Vracející se Lukáš Konečný musel už udělat řadu úprav startovní listiny, ta přesto vypadá pořád skvěle. Mimo jiné na ní v minulém týdnu přibyl parádní souboj dvou bývalých elitních domácích amatérů – debutujícího Pavla Polakoviče a Hama Aperjana (4-1, 4 KO).

DALŠÍ NOVINKY K SAVE BOXING:

A ještě jedna dobrá zpráva, v ústeckém bytě Konečných už je přece jen tradiční pohoda, manželka Jarka se s dalším comebackem ex-mistra světa i opětovným vstupem do ringu své stejnojmenné dcerky již smířila. „Myslím, že doma už v pohodě, manželka je se zápasem smířená stará se o mě jako vždy,“ najde důvod k úsměvu dvaačtyřicetiletý „Chirurg“.

AKTUÁLNÍ FIGHTCARD NALEZNETE ZDE!

Jak pokračují přípravy na „Save Boxing“ ve Větruši?

Čekali jsme na finální odpověď ohledně karanténních záležitostí zahraničních boxerů, a nakonec startovku museli o ně osekat. Bohužel, přesto jde pořád o skvělou kartu.

Tvůj soupeř Pavel Albrecht pojal přípravu hodně vážně, ceníš si toho? Je vidět, že si to nejde jen užít, ale chce vyhrát...

On nemá co ztratit, pod tlakem jsem já, ne on. A jsem rád, že dává do přípravy vše! Nesmí to být žádná šaškárna, je to regulérní zápas. Kdyby vyhrál, strašně moc by získal.

Máš ještě nějaké zápasové eso v rukávu?

Vždy se může něco objevit, bohužel někdo se zraní, onemocní atd. V současnosti hledám náhradu za Michala Rybu, který je po covidu a není stoprocentně fit na zápas s Ondrou Buderou. Myslím si, že velmi mediálně zajímavý může být zápas Radka Vařaka s Petrem Pastýříkem. Jde o Strongmana vážícího 120 kilogramů. Věřím, že tohle bude bavit.

Jak se ti povedlo zlanařit Tadeáše Růžičku, kolem kterého je v MMA hodně živo?

On má dlouhodobě chuť si vyzkoušet čistý box a věřím, že by mohl trochu provětrat naši scénu!

Pavel Polakovič vs. Hamo Aperjan. Hamo už sice má trošku jiné priority než bojovat sám, přesto je to pojem, obrovská zkušenost, za tenhle zápas by ti ještě v amatérech trhali ruce. Jak se ti to povedlo?

Kontaktoval mě Pavel Šour, který si bere Pavla pod svá křídla. Chtěl, aby si dal debut na Větruši. Řekl jsem, že mám již plnou startovku, že bych byl sice rád, ale umožním mu to, jen pokud bude mít velmi zajímavého soupeře. No, a to pro mě Hamo rozhodně je!

Ukazuje fightcard to, co jsi říkal, že boxeři prostě mají hlad, chtějí bojovat...

Naprosto, snad každý chce zápas. Situace je špatná a trénovat bez vidiny duelu nechce snad nikdo.

Pokud by se kolem nouzového stavu ještě něco změnilo, uvažuješ o divácích ještě na poslední chvíli?

Diváci se stejně do malého sálu ve Větruši nevlezou. Mohu tam vpustit tak maximálně 100 lidí, takže pokud ano, tak pouze sponzory, přátele či rodinu sportovců.

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze