Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

K.O. ROKU 2014: U fanoušků vládla těžká váha, jedničkou zbitý Pulev!

  • Napsal Profiboxing.cz

Kličko knockoutuje PulevaPRAHA – Na přelomu roku jsme vám začali nabízet jako již tradičně ankety spojené s právě skončeným letopočtem 2014. Nyní je na čase, začít je postupně vyhodnocovat.

Pokračujeme – stejně jako v případě hlasování – s anketou knockout roku. V ní jste mohli vybírat s celkem patnácti soubojů, které nás v loňském roce nejvíce zaujaly, k tomu jste měli vždy možnost se na duel ještě jednou podívat.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

A kdo tedy dle vás – našich čtenářů – předvedl nejlepší knockout uplynulých dvanácti měsíců? Nejspíše i zásluhou medializace a velké fanouškovské základny, naprosto suverénně opanoval hlasování Vladimir Kličko a jeho demolice Kubrata Puleva. Tento duel získal téměř 42 procent vašich hlasů.

Na druhém i třetím místě byli taktéž zástupci nejtěžší váhové kategorie. Pomyslné stříbro získal Alexander Povětkin za zbití Carlose Takama (17 procent), bronz pak bere Amir Mansour. Ten v duelu, ve kterém se vracel po prohře se Stevem Cunninghamem, jedním úderem uspal Freda Kassiho (10 procent).

VIDEA VŠECH ZÁPASŮ SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE!

VÝSLEDKY ANKETY O ZÁPAS ROKU 2014 DLE FANOUŠKŮ PROFIBOXING.CZ

{acepolls 68}

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze