Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

KNOCKOUT ROKU 2019 dle čtenářů Pb.cz: už počtvrté vládne ničivá pravačka Wildera

  • Napsal Profiboxing.cz

Wilder slaví, Ortiz na podlaze ringuWilder slaví, Ortiz na podlaze ringuPRAHA – První anketa za námi. Ta, která baví většinou všechny nejvíce. Nejdrtivější (nejpůsobnější, nejbrutálnější) knockout měl i letos jasného favorita od začátku hlasování. A ten svoji pozici s přehledem uhájil.

Posedmé jsme vyhlásili anketu Knockout roku. Posedmé ji opanoval boxer těžké váhy. A počtvrté ten, který se v této divizi pyšní nejlepším K.O. percentilem v historii mezi těmi, kteří odboxovali alespoň dvacet duelů a stali se mistry světa.

PŘEDCHOZÍ ROČNÍKY:

Ano, řeč je o Američanovi Deontayi Wilderovi. A pro roku 2019 se jeho výhře (57% hlasů) lze divit jen stěží. Knockoutů padalo opravdu více než dost, jenže pouze on stanul v ringu dvakrát a dvakrát svého soupeře brutálně uspal.

„Bronzový Bombarďák“ poslal k zemi svoji drtivou pravačkou nejdříve krajana Dominika Breazealeho, na konci roku pak stejným způsobem ukončil naděje Luise Ortize na případnou výhru. Šest kol by Kubánec lepší, aktivnější, jenže stačila chvilka nepozornosti, chvilka sebeuspokojení.

A říše snů volá.

Daleko za Wilderem se umístil Mexičan Canelo Alvarez, který sestřelil při debutu v polotěžké váze Rusa Sergeje Kovaljova (22%), třetí místo pak s další velkou propastí (7,5%) obsadil Ukrajinec Vasyl Lomačenko, který knockoutoval Brita Anthonyho Crollu.

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze