Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

KNOCKOUT ROKU 2017 dle čtenářů Pb.cz: Už potřetí slaví bombarďák Wilder!

  • Napsal Profiboxing.cz

Wilder právě knockoutoval StivernaWilder právě knockoutoval StivernaPRAHA – Ještě dva vítěze tradičních anket webu Profiboxing.cz je třeba oficiálně vyhlásit. Nejprve je řada na boxerovi, který předvedl v roce 2017 nejpůsobivější knockout.

Pětkrát ze šesti možností ovládli boxeři těžké váhy anketu o zápas roku.

DALŠÍ ANKETY PROFIBOXING.CZ:

Stejně si vedou obři s dynamitem v rukou také ve volbě o knockout roku. A potřetí – z toho podruhé v řadě – pak slaví šampion WBC, Američan Deontay Wilder.

Ten v odvetě za více jak dva roky starý souboj, ve kterém tento pás vybojoval, nedal šanci Američanovi s haitskými kořeny a kanadským pasem Bermanu Stivernemu, který mu v lednu roku 2015 jako jediný dosud odolal až do závěrečného gongu.

Jejich druhé setkání z listopadu 2017 trvalo přesně 179 vteřin, než se ocitl Stiverne potřetí na podlaze ringu a mohl být rád, že ze zápasu vyvázl relativně se „zdravou kůží“. Pro Wildera hlasovalo v této anketě celkem 55 procent zúčastněných.

Daleko za ním se pak o druhou pozici podělili Daniel Dubois, britský to talent nejtěžší váhové kategorie, a David Lemieux, Kanaďan boxující střední váhu. Prvně jmenovaný za uspání krajana AJ Cartera, druhý za brutální konec souboje s Američanem Curtisem Stevensem.

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze