Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Když všechny štvete. Paul ponížil Whyta, hádal se s Cormierem a čeká na Furyho

Paul kontra White a FuryPaul kontra White a FuryPRAHA – Youtuber a aktuálně také profesionální boxer Jake Paul (3-0, 3 KO) je všechno, jen ne nudnou postavou. Pomalu ale jistě se dostává do pozice nenáviděných (skutečných) boxerů minulosti, na které se fanoušci dívali jen pro to, že je chtěli vidět zbité.

Čtyřiadvacetiletý Youtuber má za sebou hodně povedený týden. Nejprve už v prvním kole sestřelil bývalého šampiona Bellatoru i ONE FC Bena Askrena, čímž oba řadu lidí řádně namíchli. Paul zásluhou svého následného chování, Askren, který usiloval také o pás v UFC, drtivou a expresní prohrou.

VÍCE K TÉMATU:

Oba vydělali slušný balík (Paul 690 tisíc dolarů, Askren 500 tisíc dolarů, všichni bojovníci na kartě pak 3 miliony dolarů), totéž platí o platformě Triller Fight Club a Fite.tv. S ohledem na skutečnost, že se odhaduje, že se prodalo 1,5 milionů PPV (placený televizní přenos) za 49 dolarů, dělá to výdělek tímto směrem 75 milionů dolarů.

Obě společnosti navíc žalují několik černých zprostředkovatelů, kteří nejenže sami „ukradli“ přenos, ale také ho prodávali dále o 100 milionů dolarů.

„Box jde do prdele. Tenhle chlap to dělá skvěle, ale pro box je to špatná reklama. On sám dělá skvěliu práci, láká pozornost, lidé si to kupují. Ale je to dobré jen pro něj,“ okomentoval dění kolem kontroverzního mladíka ještě v minulém týdnu Dana White, mocný šéf UFC.

Dana White na tiskovce k UFC 261Dana White na tiskovce k UFC 261

„Proč nejde boxovat se skutečným boxerem? Proč tihle kluci pořád nahánějí bojovníky UFC? Budu jim muset dát facku smlouvou s těmi kluky, aby si to ti idioti uvědomili. Běžte si promluvit se skutečnými zasranými boxery,“ rozohnil se následně pro Yahoo Sports. Svými slovy chtěl dát najevo dominanci a nadvládu, pravdou ale je, že se ukázal, jak se mu dokázal Jake Paul dostat pod kůži. Mimochodem, aktuálně touží po Dillonu Danisovi, který je blízkým kamarádem Conora McGregora.

Důvod je nasnadě, dostat do ringu právě irského bouřliváka, který před necelými čtyřmi lety svoji boxerskou premiéru s Floydem Mayweatherem prohrál.

Mimochodem, Paul ještě před víkendovým UFC 261, kde se dostal do křížku s Danielem Cormierem (komentátor akce), který si pro něj doslova došel, Whita lehce ponížil. Ten totiž prohlásil, že nevěří číslům z prodeje PPV: „Ukazují nějaká čísla, ale já jim nevěřím. Takhle to já nedělám, myslím na ostatní, dávám lidem skutečné zápasy.“

Reakce? „Dano, tvrdil jsi, že jsi vsadil na Askrena milion dolarů (White slova z jednoho podcastu dementoval, tvrdil, že vtipkoval). Zařídil jsi mu boxerského trenéra Freddieho Roache, dovolil mu kdykoliv trénovat v UFC Performance Institute. A stejně dostal na prdel. Jsi ubožák. Ve svém třetím zápase v profesionálním boxu jsem vydělal více peněz než kterýkoliv bojovník v historii UFC. Možná je načase zaplatit svým bojovníkům,“ začal své popíchnutí.

„Pak se nemůžeš divit, že všichni chtějí do boxu. Tvrdíš, že děláš boje, které chtějí fanoušci vidět. Tak proč už tady není zápas Jones vs. Ngannou? Dej jim to, co si zaslouží, tedy alespoň 10 milionů dolarů a k tomu podíl z PPV. Proč jsou proti boxerům MMA zápasníci tak mizerně placeni? Proč jsem ve svém třetím zápase vydělal více než všichni tví bojovníci s výjimkou Chabiba Nurmagomedova a Conora McGregora? Odpověď všichni známe,“ dodal.

Ačkoliv se on sám poslední dny kočkuje ohledně dalšího duelu s mladším bratrem Tysona Furyho – Tommym Furym (5-0, 5 KO), nabízí se otázka: Kdy se dočkáme zápasu Paul vs. White?

Paul vs. CormierPaul vs. Cormier

Paul vs. CormierPaul vs. Cormier

Paul vs. CormierPaul vs. Cormier

Paul vs. CormierPaul vs. Cormier

Paul vs. CormierPaul vs. Cormier

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2020 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze