Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

BOX LIVE KV se přesouvá na jiný termín a do nových prostor Grandhotelu Pupp

  • Napsal Antonín Vavrda

Změna Box Live Karlovy VaryZměna Box Live Karlovy VaryPRAHA – Očekávaný galavečer BOX LIVE Karlovy Vary, který se měl uskutečnit 22. října v multifunkční KV Arena, musel být přesunutý. Důvodem budiž onemocnění několika domácích boxerů a fakt, že promotéři chtěli zachovat kvalitu akce. Novým termínem je 19. listopadu, místem pak Velký sál Grandhotelu Pupp.

Pořádat boxerské galavečery není snadná záležitost. Své by o tom mohl vyprávět jeden ze spoluorganizátorů BOX LIVE Karlovy Vary Lukáš Konečný, boxerští fanoušci mají jistě stále v paměti dvakrát zrušenou odvetu mezi Tysonem Furym a Vladimirem Kličkem.

DALŠÍ NOVINKY K BOX LIVE KARLOVY VARY:

Jenže zatímco zde jsou důvodem nakonec i zrušení zápasu problémy prvně jmenovaného s britským boxerským svazem i Anti-dopingovým výborem, v případě karlovarského gala jsou důvody prozaičtější.

„Vážení sportovní příznivci a fanoušci boxu. Z důvodu postupného onemocnění několika hlavních protagonistů naší akce, bylo pro zachování kvality galavečeru nutné přesunout termín akce na 19. listopadu,“ řekl Profiboxing.cz Marek Švajner, další do party spoluorganizátorů akce, tentokrát z plzeňské formace Qwert Boxing.

„Vzhledem k tomu, že již nebylo možné kvůli termínové kolizi opětovně využít pohostinství KV Arena, proběhne galavečer 19. listopadu v reprezentativních prostorech jednoho z nejznámnějších českých hotelů – Grandhotelu Pupp,“ vysvětlil Švajner.

Společně s Konečným a německou stájí SES Boxing tak dávají plzeňští promotéři najevo, že je pro ně kvalita pořádané akce na prvním místě, s čímž se ztotožňují také zástupci televize Nova Sport, kteří galavečer i v novém termínu odvysílají v přímém přenosu.

„Jednání to byla dlouhá a omlouváme se fanouškům za změnu plánů pro příští víkend, ale všechny tyto změny jsme dělali proto, aby byla zachována kvalita naší série BOX LIVE, prostřednictvím které se snažíme o restart českého profesionálního boxu,“ dodal Švajner.

Fanoušci, kteří si již zakoupili vstupenky na původní termín, o svá místa pochopitelně nepřijdou. Podrobnosti o lístcích sledujte na oficiálním facebooku BOX LIVE, informovat se můžete také na mailu .

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze