Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Expresní bitva a návrat krále. Conor ukončil 'Kovboje' za 40 vteřin, čeká Chabib?

  • Napsal Antonín Vavrda

Conor sestřelil Cowboye / zdroj foto: InstagramLAS VEGAS – Ir Conor McGregor (22-4) je zpět na vítězné vlně. V T-Mobile Arena nastartoval rok 2020 rychlou výhrou nad americkým veteránem Donaldem „Cowboyem“ Cerronem (36-14) a může vyhlížet další velké výzvy. Třeba odvetu s Rusem Chabibem Nurmagomedovem.

Dlouho se na ten duel čekalo. A jak to, tak bývá, o to rychlejší konec nabral. Jednatřicetiletý Ir se dočkal po více než třech letech zase pocitu vítězství. A bylo vidět, jak si ho pořádně užívá...

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

Když Cerroneho hlavní Herb Dean odmával, zamířil doprostřed oktagonu, pokleknul a v tu chvíli z něj všechno spadlo. Ten obrovský tlak, který si na sebe sám vytvořil svých chováním poslední tři roky, kdy se z mladého dravce stal zbohatlický spratek, který lezl kde, komu na nervy.

Následně se vrátil se ke svému soupeři, poděkoval mu, objal. Ostatně už před duelem si s ním před nástupem plácnul, což u něj také v minulosti nebylo zvykem.

Jenže úvodním klaksonem veškeré úsměvy a pohoda na obou stranách skončila. McGregor nalétl do o pět let staršího soupeře, který před vstupem do klece objal manželku a políbil synka, jako uragán. Připravenou levačkou sice minul, kolenem ale nikoliv. A ramínky poté také ne.

Když přidal po roztržení klinče přesný kop na bradu a jeho protivník zavrávoral, bylo tak nějak jasno, co bude následovat. Hladový „The Notorious“ už si triumf vzít nenechal. Za 40 vteřin byl konec. „Jsem první, kdo ukončil soupeře ve třech vahách,“ připomněl poté, co poděkoval Cerronemu za duelu, skutečnost, že opět psal dějiny.

S populárním „Kovbojem“ se totiž utkal ve velterové váze, kde ještě ukončení neslavil, v pérové a lehké se mu to ale pochopitelně povedlo. „Uvidíme, co bude, kdokoliv ze šampionů a bojovníků, kteří chtějí, jsem na ně připraven. Nyní chci ale pořádně slavit se svojí rodinou a také značkou,“ poukázal na fakt, že je také vlastníkem vlastní značky whiskey.

Ještě, než opustil oktagon, stihl polibek od partnerky Dee Devlinové a krátké povídání a dlouhé obětí s babičkou Cerroneho, Jerry. „Nikdy jsem nic takového neviděl. Rozdrtil mi tím nástupem nos, když jsme se dostali od sebe, tak jsem si stihl říct, sakra, tak rychle? A pak přilétla jeho noha...,“ smutnil americký bijec, který ale slíbil, že se i přes třetí prohru v řadě opět vrátí.

Oba tak budou své další soupeře řešit s promotér Danou Whitem. Před McGregorem se momentálně otvírá hodně možností – „největší zkurvysyn světa“ Jorge Masvidal, šampion velteru UFC Kamaru Usman, stejně jako šampion velteru v boxu, Manny Pacquiao. A krátce po duelu se na Instagramu připomněl také Floyd Mayweather...

V dalších duelech sledovaného galavečeru UFC 246 slavili výhry Holly Holmová, po šestačtyřicáté submisí Alexej Olejnik, Brian Kelleher a možná trochu překvapivě také Diego Ferreira, který ukončil Anthonyho Pettise.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY UFC 246 NALEZNETE ZDE!

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze