Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Miesha Tate je zpět a už po ní touží Holmová, drsné KSW s českou tečkou

  • Napsal Antonín Vavrda

Ohlédnutí za víkendem v MMAOhlédnutí za víkendem v MMAPRAHA – Čtyři parádní MMA zažili fanoušci vlastně celého světa o tomto víkendu. Pojďme si udělat malé shrnutí. Zvláště, když všechny čtyři mohli sledovat diváci také v Česku.

IAF FIGHT NIGHT VOL. 1 – nečekané triumfu, Jindrová ale do PFL přece jen míří

Celý MMA víkend odstartoval galavečer organizace I Am Fighter na domácí půdě nového gymu Daily Fitness v Europarku Štěrboholy. Před kamerami O2 TV Sport se představilo celkem deset dvojici, nejvíce pak lákaly čtyři.

DALŠÍ NOVINKY Z KLECE:

David Zoula a Tomáš Berger si to rozdali v několikrát odloženém souboji lehkých vah, ve kterém nakonec slavil na body prvně jmenovaný. Stejně tak oplatil Josef Talafous porážku z finálového turnaje Streetfightera Stevenu Krtovi, opět na body. A opět v těsném duelu.

Před limitem – už v 1. kole na páku – slavil David Závoda, který si porazil s velezkušeným bojovníkem, ovšem především postojářem, Michalem Reissingerem. V hlavním taháku večera pak poprvé v profesionální kariéře prohrála v kleci další extrémně zkušená postojářka, Martina Jindrová. Nad její síly byla Brazilka Tamires Vidalová.

I přes ale pro Kaocko.cz česká bojovnice potvrdila, že dnes podepsala smlouvu s americkou organizací PFL. „Dva roky budu pod PFL, takže nebudu moct bojovat pod jinou organizací. Dva roky se tak neukážu v Česku (v MMA), podle mě budu zápasit především v Americe,“ řekla před potvrzením kontraktu Jindrová.

BELLATOR 262 – Velasquezová dál drtí soupeřky, Mitrione opět padl

V noci na sobotu mohli fanoušci sledovat na portálu Voyo.cz kompletní galavečer Bellator 262. Nejvíce pochopitelně lákaly hlavní duely. V posledním předzápase už po 105 vteřinách padl třiačtyřicetiletý veterán Matt „Meathead“ Mitrione a zdá se, že jeho kariéra se chýlí ke konci. Tyrell Fortune mu zajistil čtvrtou prohru z posledních pěti duelů, ten pátý pak skonči „No Contest“.

Naopak na dvanáct zápasů bez porážky natáhla svoji sérii mezi profesionálkami Juliana Velasquezová, která také obhájila pás šampionky muší váhy. Dlužno dodat, že zkušená Nizozemka Denise Kielhotzová ji dala pořádně zabrat, výsledek nakonec zněl 2-1 na body pro držitelku pásu.

Záznam večera si můžete přehrát ZDE!

KSW 62 – knockoutová show s českou tečkou na závěr

V sobotu večer se v polské metropoli uskutečnil další podnik pod hlavičkou největší evropské organizace KSW, který v Česku vysílal portál Voyo.cz.

Akci si užili především příznivci tvrdosti a ukončení, jen dva duely z devíti skončily na body. Přímo od klece pak dění sledoval český zástupce v této organizaci Patrik Kincl, kterého na závěr promotéři představili společně s Robertem Soldičem coby hlavní hvězdy příštího galavečeru. Ten se uskuteční 11. září a český bijec se pokusí rivalovi sebrat jeho pás šampiona velterové váhy.

Záznam večera si můžete přehrát ZDE!

UFC ON ESPN 26 – Série „Nového Chabiba“ pokračuje, návrat slavila Tate

Islam Machačev v hlavním duelu večera vysílaného Premier Sport zdolal Thiaga Moisese a momentálně se veze na vlně osmizápasové vítězné série, celkově to pak má v UFC 9-1.

Velkou část fanoušků zajímal i hlavní předzápas, ve kterém po více jak pětileté pauze nastoupila do klece oblíbená Miesha Tate. A po dvou prohrách se vrátila vítězně, Marion Reneau ukončila po 113 vteřinách třetího kola.

„Ano, cítila jsem se skvěle, což byl také důvod, proč jsem se vrátila. Měla jsem ty roky pocit, že jsem ze sebe ještě nevydala to nejlepší, nechtěla jsem si vyčítat, že jsem skončila dříve, než jsem ukázala maximum toho, na co mám,“ usmívala se po duelu na tiskovce oblíbená čtyřiatřicetiletá bojovnice.

Ta navíc okamžitě dostala nabídku na odvetu s Holly Holmovou, kterou zničila v jejich pětikolové bitvě v březnu roku 2016. „Nechávám si dveře otevřené, tenhle duel by se mi rozhodně líbil, myslím, že by bavil mnoho lidí. Uvidíme, co bude, nejdříve půjdu domů, políbím své děti, užiju si ty těžce vydělané peníze a pak se se svým týmem rozhodnu, co bude dál,“ doplnila Tate, která by se každopádně ráda fanouškům představila v kleci ještě do konce letošního roku.

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze