Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Zdemolovala zloděje, dostala padáka. Šéf UFC White ji ale chce do svého týmu!

  • Napsal Antonín Vavrda

Summer Tapasa-SatarakaSummer Tapasa-SatarakaPRAHA – V sobotu večer uveřejnil šéf UFC Dana White na svém Instagramu video. Jde o nahrávku průmyslové kamery z jednoho obchodu v Honolulu na Havaji, na kterém se do sebe pustí muž s krabicí v ruce a žena...

„Tohle je Summer Tapasa-Sataraka. Zastavila tohoto floutka, který chtěl krást v havajském obchodu BestBuy. Byla za to propuštěna. Zaplatím ji letadlo a lístky na tento víkend a galavečer McGregor vs. Cowboy. CHCI JI ZAMĚSTNAT! Summer, připrav se na nejlepší víkend v životě,“ napsal k videu mocný šéf UFC.

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

To si na jeho účtu prohlédlo dosud přes 1,5 milionů uživatelů. Další stovky tisíc jej už vidělo na dalších platformách.

K incidentu totiž došlo už během vánočních svátků. Zmíněná Summer byla zaměstnankyní zmíněného obchodu, která se rozhodla zastavit zloděje. A to za každou cenu, ostatně jak je vidět na videu. Z muže jej musela stáhnout až ochranka, Summer jej následně odmítla pustit zpět do obchodu.

„Věděla jsem, kdo to je. Pokusil se krást už o den dříve, viděla jsem to, byla jsem nakupovat, ale byla příliš daleko, abych zasáhla,“ vysvětlila své počínání, které ji nejspíše změní život. Výzvy Whita si totiž dobře všimla, ostatně sdílela ji také na svém facebookovém profilu. A o pár hodin později napsala: „Celý můj život jsem byla velká holka. Přesto by mě nikdy nenapadlo, že dostanu podobnou příležitost, která se mi nyní nabízí. Jdu dál. Děkuji všem za vaši lásku a podporu.“

Dle všeho tak už s Whitem v kontaktu je a jeho nabídku na „víkend snů“ přijala. Co se z něj vyklube dál, se jistě brzo dozvíme.

Jisté je, že Summer, která je po incidentu bez zaměstnání (vedoucí pobočky BestBuy ji sice poděkovala za zastavení zloděje, jelikož se ale dostala do fyzické konfrontace se zákazníkem, dostala dle směrnic společnosti výpověď), má předpoklady pracovat minimálně v ochrance UFC. Nebo White překvapí a své nové oblíbenkyni nabídne jinou práci?

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze