Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Zásah policistky jako od Seagala či Van Dammeho z filmu. Půjde do UFC?

  • Napsal Profiboxing.cz

Zásah policistkyZásah policistkyPRAHA – V posledních dnech obletělo sociální sítě video, na kterém na neznámém místě ve Spojených státech zasahuje v baru místní policistka. Důrazně zasahuje...

Na milion shlédnutí má různě na sociálních sítích video policistky, která zasahuje při výtržnictví v jednom z amerických barů. A její „představení“ je jako vystřižené z akčního filmu se Stevenem Seagelem či Jean-Claudem Van Dammem.

DALŠÍ NOVINKY K OKTAGONU:

Nejprve policistka tvrdou zadní rukou a následným kopem na břicho zpacifikuje muže, který se jí postaví do cesty, čímž neuposlechne její výzvě. Následně krásně mířenou ranou na bradu trefuje i ženu, který známého, či kamaráda chce bránit.

Policistka následně pokračuje ve svém tažení barem jako buldozer ven, kde pacifikuje další lidi.

„Mimo záběry kamer: tento muž pod vlivem omamných látek napadl ochranku a dělal výtržnosti. Policista (policistka) byla přivolána na místo, aby konala svoji práci,“ zní mimo jiné v textu na konci videa, které jako první zveřejnil instagramový profil Policeposts.

„Prostě a jednoduše nikdy nedejte policii příležitost, aby proti vám zakročila. Zároveň členům složek zdůrazňujeme, jak je důležitá průprava v bojových sportech, MMA a také ta kondiční. V tomto případě dorazila policistka na místo, kde se do ní pustili opilci a lidé pod vlivem narkotik. Policistka působila rázně, sebejistě, je vidět, že má průpravu v bojových sportech, že zná své možnosti a také, jak jich správně použít. Zaslouží si maximální respekt,“ dodává status.

Následně si „vypůjčil“ třeba i známý MMA rozhodčí Mike Beltran, který je shodou okolností civilním povolání ochránce zákona. Kdo ví, třeba se skrze něj dostane video až k mocnému šéfovi UFC Danu Whiteovi, která má v oblibě podobné příběhy. A třeba i zaměstnávat hrdinné ženy. Tak, jak učinil například loni se Summer Tapasovou, která sice ochránila před zlodějem obchod, ve kterém pracovala, dle přísných vnitřních směrnic ale musela být za kontakt se zákazníkem vyhozena.

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze