Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO McGregor po rekordním výdělku: Je fakt tvrdý. Diaz: Celý zápas utíkal

  • Napsal Antonín Vavrda

McGregor a Diaz / zdroj foto: Sports YahooMcGregor a Diaz / zdroj foto: Sports YahooLAS VEGAS – Byla to první obří akce UFC po nedávném prodeji novým vlastníkům za více jak 4 miliardy dolarů. A ač nešlo o žádný titul, udělala dvojice Conor McGregor (20-3) a Nate Diaz (19-11) této lize v rámci 202. pokračování parádní reklamu.

330 trefených úderů, což je druhý nejvyšší počet v historii pětikolového souboje v UFC. O dva přesnější byl McGregor, Diaz se zase snažil být aktivnější (446 ku 313). Ne nadarmo skončil duel u jednoho z bodových remízou (stejně jej nabodoval i expert ESPN), dva jej dali těsně 48-47 pro McGregora.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

„Klíčem bylo zůstat klidný, vyhazovat údery, věřit si,“ vyprávěl po úspěšné pomstě za senzační dubnovou porážku irský válečník, který si prožil především ve třetím kole pořádně horké chvíle. Zvládl je, rivalem dokázal třikrát otřást, na knockout ale nedošlo.

„Pořád šel vpřed. Dokázal snést všechny mé údery. Prostě pořád dokola. Jeho obličej byl samý šrám, přibývali jeden po druhém a nic. Je to pořádně tvrdý konkurent. Ten chlapec je hodně tvrdý zkurv.syn,“ dodal sedmadvacetiletý šampion pérové váhy po souboji ve váze velterové.

Tentokrát ale myslel vulgární slůvko jako poklonu svému rivalovi, se kterým se po zápase přátelsky objal. Pryč byla nenávist a vše kolem, co oba hnalo do šarvátek na tiskovce i vážení. I když...

Reakce na zápas McGregor vs. Diaz II.

„Hlavně utíkal, o to mu šlo v první řadě. S bráchou jsme se na to připravovali, ale i tak to bylo těžké. Několikrát jsem cítil, že bych mohl zápas ukončit. Ale nepovedlo se mi to. Je to zvláštní týpek, ale má můj respekt. Pro tuto chvíli. Ale chci ještě jeden souboj. Dostal ode mne druhý duel, já chci třetí,“ pronesl jeho o čtyři roky starší rival, který si postěžoval na zdravotní problémy během přípravy, kvůli kterým se nedokázal na duel stoprocentně připravit.

Proti třetímu setkání není ani McGregor, s ohledem na slova šéfa ligy Dany Whiteho, si ale budou muset oba chvíli počkat. Za prvé se bude muset domluvit váha – Irovi se do velteru už nechce (ovšem ani Diaz není klasický velter), za druhé je tu právě White, který bude nyní chtít, aby si McGregor splnil povinnosti šampiona pérové váhy a postavil se prozatímnímu mistru světa Josému Aldovi.

„Duel předčil moje očekávání. Nečekal jsem, že se bude bojovat na pět kol. V jednu chvíli to vypadalo, že je s Conorem ámen, ale on chytil druhý dech. Diaze poslal několikrát k zemi, ale on se vždy zvedl a pokračoval. Byl to epický boj,“ pochválil oba White, kterému se dle všeho několikanásobně vrátí investice vložená do obou.

McGregor totiž měl garantován výdělek 3 milionů dolarů, což je nový rekord UFC, kterým byla o půl miliony překonána výplata Brocka Lesnara z jubilejního dvoustého galavečera (slavný wrestler následně neprošel dopingovou zkouškou, na další kroky zúčastněných se stále čeká). Diaz si přišel na 2 miliony dolarů. Oba ale svým duelem už nyní vydělali lize 7,692 milionů dolarů za vstupné, které zaplatilo 15 539 po krvi dychtících diváků v MGM Grand.

A tentokrát si rozhodně všichni tito přišli na své...

VIDEO CELÉHO ZÁPASU CONOR MCGREGOR VS. NATE DIAZ II.

Нейт Диас vs. Конор МакГрегор 2 . UFC 202. от KARELMMA на Rutube.

 

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze