Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Nurmagomedov brojí proti provokujícímu Macronovi: Alláh je v zúčtování rychlý

  • Napsal Antonín Vavrda

Chabib kontra MacronChabib kontra MacronPRAHA – Je to pět dní, co ruský MMA zápasník Chabib Nurmagomedov po 29. vítězství kariéry ukončil slavně kariéru v UFC a za svá slova o tom, abychom se věnovali svým rodičům, sklidil potlesk celého světa. Nejen toho sportovního. Nyní se připomněl znovu, ovšem tentokrát ukázal svoji lehce temnou stranu...

„Buďme tu pro svoje rodiče, protože nikdy nevíme, co bude zítra,“ vyzval v sobotu v noci fanoušky celého světa dvaatřicetiletý Chabib Nurmagomedov, odcházejí šampion lehké váhy UFC a nejlepší bojovník nejprestižnější MMA ligy světa napříč vahami (tzv. žebříčku P4P).

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU A OKTAGONU:

Konec sportovní kariéry po 29. triumfu v 29. profesionálním zápase zdůvodnil slibem daným mamince, že bez svého v červenci zesnulého otce a trenéra Abdulmanapa už zápasit nebude. Za svá slova sklidil veskrze potlesk, nejen ze svého sportu, ale i od globálních hvězd v čele s LeBronem Jamesem a Cristianem Ronaldem.

Na chvíli dal zapomenout na své lehce temnější pozadí, které čítá přátelství s čečenským prezidentem Ramzanem Kadyrovem, či výzva ruskému lídru Vladimiru Putinovi (po zápase s Irem Conorem McGregorem jej před dvěma lety dokonce přijal v Kremlu), aby pomohl za praní špinavých peněz a organizovaný zločin (obchod s bílým masem) vězněnému oligarchovi Zijavudinovi Magomedovi.

O tom, že praktikujícího muslima a striktního abstinenta mají v obrovské oblibě mnohdy kontroverzní arabští šejkové svědčí i skutečnost, že UFC poslední tři jeho poslední zápasy zorganizovala v Emirátech.

Všechny tyto skutečnost se v pátek lehce po poledni projevili v jeho vzkazu skrze Instagram, kde má na 25 milionů sledujících (od víkendu mu přibyli dva miliony příznivců). V něm skrze fotku Emmanuela Macrona s přešlápnutou hlavou, kterou využívají nyní lidé protestující proti francouzskému prezidentovi, mimo jiné píše:

„Ano, všemohoucí (Bůh) znetvoří tvář této zrůdy a všech jeho následovníků, kteří pod zástěrkou svobody slova urážejí smýšlení půldruhé miliardy věřících muslimů. A všemohoucí je poníží jak v tomto, tak i příštím životě. Alláh je ve svém zúčtování rychlý a vy toho budete svědky.“

Jeho příspěvek během pár hodin získal přes dva miliony lajků a řadu reakcí včetně dalších muslimských sportovců, kteří s ním souhlasí.

CELÝ ČLÁNEK SI PŘEČTĚTE ZDE!

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze