Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

NÁZOR OKTAGON MMA složil maturitu, spolu s novináři. Pokračujme i v dospělosti

  • Napsal Antonín Vavrda

Majitelé OKTAGON MMA Neruda a Novotný / foto: OKTAGON MMAMajitelé OKTAGON MMA Neruda a Novotný / foto: OKTAGON MMAPRAHA – Už tři roky je na česko-slovenské scéně organizace smíšených bojových umění – OKTAGON MMA. Za tu dobu vybudovala dvojice Pavol Neruda a Ondřej Novotný se svým týmem skvělý produkt. Věřme, že bude v nastoupené cestě pokračovat.

Sice šlo „teprve“ o galavečer s pořadovým číslem 15, přesto šlo v případě OKTAGON MMA v sobotní noci v pražské O2 Arena o složení maturity. Dovršení dospělosti.

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

Po stránce sportovní to byla povedená akce. Že jen dva duely z jedenácti skončily na body a platící fanoušci si tak za své peníze moc „zábavy“ neužili? To je věcí názoru, co si budeme povídat, většina příznivců bojových sportů stejně stále miluje více drsné války a knockouty více než technickou dokonalost, kterou si vychutnají hlavně fajnšmekři.

A čím více Oktagon roste a chce se dostat do povědomí širší veřejnost, tím více výše popsané platí. Publikum MMA je mladé, ne tak úplně znalé. Tento sport se v Česku rozpíná do daleko větších rozměrů, než jaké je povědomí a znalost o něm.

Právě pro to ale potřebuje masmédia. Novináře z celostátních, ale i lokálních deníků. Protože těch znalých je opravdu málo. A ona i ta novinářská znalost pomalu tvoří a buduje. Jejich povědomí o tomto sportu se projeví i u širší fanouškovské obce.

Na to je třeba nezapomenout, neztratit pokoru. Ani z jedné strany.

Oktagon Family / zdroj foto: OKTAGON MMAOktagon Family / zdroj foto: OKTAGON MMA

Oktagon potřebuje média, stejně jako ta potřebují Oktagon. Proto je třeba pokorně a s díky ocenit, že jak Pavol Neruda, tak Ondřej Novotný si uvědomují, že sobotní maturita neproběhla bez problémů. Že se k tomu postavili oba čelem a akreditovaným novinářům v neděli rozeslali děkovný a také omluvný mail.

Že reagovali na to, co se dělo v zákulisí obří O2 Arena, tak abychom mohli všichni odvádět své maximum a doručovat čtenářům, divákům, fanouškům, prostě všem, co o to stojí, dokonalý a kompletní servis.

Palo i Ondra tímto ukázali, že svá slova o společné cestě, o které mluvili i v dobách, kdy tu byl mediálně silnější protivník – XFN – myslí vážně.

Takže: stejně jako vy a celá #OktagonFamily, moc děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na příště. Na další eventy, na další zajímavosti, na další příběhy.

Protože vaše maturita byla nakonec parádní jízda, kterou jsem si celkově opravdu užil a kterou to teprve začíná...

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze