Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

McGregor: Mnoho peněz bez uvědomění si cesty je nebezpečné! Cítím se skvěle!

  • Napsal Antonín Vavrda

Conor McGregorConor McGregorLAS VEGAS – Sobotní noc bude ve světě bojových sportů patřit poprvé v letošním roce UFC. A na turnaji s číslem 246 se mohou fanoušci těšit především na hlavní tahák, který obstarají vracející se Conor McGregor a Donald „Cowboy“ Cerrone.

V pondělí večer usedl slavný Ir na stoličku v pořadu novináře Ariela Helwaniho z ESPN. Co při jejich povídání zaznělo?

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

O návratu do oktagonu:

Zjistil jsem, že jsem nejlepší ve chvíli, kdy musím něco udělat a sám jsem o tom přesvědčený. A to se právě nyní děje. Chtěl jsem se vrátit. Proto jsem zpět. Moji trenéři, můj tým, všichni jsem se na tom shodli, všichni jsme spolupracovali. A mám za sebou díky tomu skvělý kemp, cítím se skvěle, spokojeně. A samozřejmě je skvělé být opět ve Vegas, miluji to tady.

Proč ho to stále táhne bojovat:

Pro mě to není o penězích. Jsem v pozici, kdy už nebudu mít starost o peníze. Tohle o nich není. Žádné finance nemohou zastavit můj hlad po soutěžení, bojování, pobavení se, prostě po touze žít život tak, jak chci já sám. Příliš mnoho peněz bez toho, aniž byste si uvědomili cestu, která k nim vedla, může být hodně nebezpečné. Neexistují žádné limity. Žádné hranice. Můžeš dělat cokoliv chce. A právě to mne baví. A v tom hodlám pokračovat. Teď to vše dělám naplno a je to znát. Jsem v nejlepší formě života – fyzické i duševní.

Co si odnesl z turbulentního roku 2019:

Byl to rok učení, pochopení sama sebe a vlastní situace. Rok 2020 je rok vizionářský. A věřte, že podle posledních měření a testů mám opravdu výborné oči a zrak.“

O tom, zda mu děti zachránily kariéru:

Miluji svoje děti. Jsou také nyní tady se mnou ve Vegas. Máme ve Vegas vlastní rezidenci, cítíme se tady jako doma. Dee (Devlinová, partnerka Conora) je tady, moje sestry také. Jsem ohromený vlastní rodinou. A ano, moje děti mi pomohly ve chvíli, kdy jsem se dostal tam, kam jsem se dostal. Jsem za ně nesmírně šťastný a také jsem na ně velmi pyšný.“

Proč nereaguje na obvinění na vlastní osobu:

Čas. Trpělivost. Právě trpělivost je ta vlastnost, se kterou se všichni musíme naučit pracovat. Je to jedna z nejcennějších vlastností, které máme. I já na tom pracuji. A cítím, že se posouvám, zlepšuji. Čas vše ukáže. Právě nyní se soustředím jen na zápas, mám v hlavě jen a pouze pozitivní a příjemné myšlenky. Modlím se za všechny, kteří se mne pokusí dostat z této cesty. To je vše, co k tomu mohu říct.

Ale ano, samozřejmě, že s obviněními (napadení muže v baru a další prohřešky) nesouhlasím, Ariel, to je jasné. Ale pojďme dál, vážně. Ano. Prosím. Až čas odhalí, kde je pravda. Čas to všem řekne.

Jak se stal Cerrone jeho soupeřem:

Řekl jsem, že s ním budu bojovat, a to také dělám. Myslím, že jsme měli nějakou historii a že můžeme nabídnout skvělý zápas, který fanoušci ocení. Je to boj, který mne naplňuje vzrušením. Vážím si Donalda, je to skvělý zápasník, má rád svoji rodinu, babičku a ty další věcí. Má můj respekt. Opravdu, zaslouží si ho. Jak coby člověk, tak coby bojovník. Bude to skvělá noc. V noci 18. ledna to bude magická noc, opět to bude o silné energii, kterou dokážu vytvořit v oktagonu. A tohle bude i díky Cerronemu ještě silnější.

Abstinence pro kemp na Cerroneho:

Od chvíle, kdy jsem vstoupil do tréninkového tábora, tak jsem nepil. Naposledy před třemi, čtyřmi měsíci na akci Conana O'Briena (americký moderátor, komik a scénárista). Před Chabibem to bylo jiné, nevím, co to se mnou bylo, prostě jsem to nebyl já, nežil svůj život. Udělal jsem chybu. A umím to přiznat. Jsem dostatečně zralý na to, abych si to přiznal a změnil se. Hele, možná mi k dokonalosti něco chybí. Ale s plným břichem a kvalitním spánkem jsem k ní sakra blízko.

O výdělku za Cerroneho, který se odhaduje až na 80 milionů dolarů:

Jak jsem ti řekl, jsem velmi šťastný. Opravdu hodně. Nadšený, když vidím, jak vše funguje, kam vše směřuje. Tohle je moje nové nastavení. Ale jsem si jistý, že i výplata za tento duel bude více než dobrá, odhaduji to na těch 80 milionů dolarů (za duel má McGregor garantováno 5 milionů dolarů).

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze