Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Mayweather ocenil kvality McGregora. Teď ho ale více zajímá NBA a Mariah Carey

  • Napsal Antonín Vavrda

Mayweather a CareyováMayweather a CareyováPRAHA – Že už jste dlouho neslyšeli nic o námluvách mezi boxerským králem let minulých Floydem Mayweatherem a irským bouřlivákem Conorem McGregorem, toho času hvězdu MMA? Není se čemu divit, jednání mezi oběma stranami lehce ustrnulo.

Jejich zápas mezi šestnácti boxerskými provazy měli mnozí za hotovou věc. Jenže v posledních dnech a týdnech je klid. „Je to tak. Není tam momentálně žádný velký pokrok směrem vpřed. Je fakt, že všichni jsou trochu unavení a že pokud se tento duel nestane letos, pak už asi nikdy,“ řekl zahraničním médiím Stephem Espinoza, výkonný ředitel televize Showtime.

DALŠÍ NOVINKY K TÉMATU:

Ta v posledních letech kariéry podporovala Mayweathera a pokud by se ten vrátil do ringu, nejspíše právě pod hlavičkou této televizní stanice. Proto má Espinoza celkem kvalitní zdroj informací.

„Opravdu nevím, jestli na ten duel dojde. Opravdu. Já jsem připraven. Pokud on podepíše smlouvu, překročí tu čáru mezi námi, okamžitě odstartuji svůj tréninkový kemp. Jenže on tak zatím neučinil. Je snadné volat moje jméno, ale není snadné být na druhé straně barikády,“ řekl Boxingscene.com neporažený Američan.

„Musíme být všichni trpěliví, to je jediné, co lze nyní dělat. Nikdo nečekal, že se utkám s Mannym Pacquiaem a také na ten duel došlo,“ přidal Mayweather, který si ale moc dobře uvědomuje, že irský bouřlivák má nyní v hlavě hlavně myšlenky týkající se pátečního porodu jeho přítelkyně Dee Devlinové, která přivedla na svět jejich prvního potomka (syn Conor Jack).

Zároveň tvrdí, že by proti němu nebyl McGregor úplně bez šance. „Mě bylo čtyřicet let, nikdo nemládneme. On je mladý, agresivní, má zajímavý boxerský styl, myslím, že by se mohlo stát cokoliv,“ zaznělo z jeho úst.

Mayweaher a ConorMayweaher a Conor

Podobný názor ale nesdílí boxerská legenda Mika Tyson. „Nemá šanci, pokud budou bojovat dle boxerských pravidel. Pokud by Floyd boxoval a Conor mohl využít pravidel MMA, bylo by to jiné, ale v boxerském ringu dle boxerských pravidel nemá šanci. A nebude to ani případně moc zajímavý zápas,“ pronesl někdejší král těžké váhy.

Tak, jako tak, Mayweather momentálně rozhodně se svým rivalem nejedná a má trochu jiné myšlenky, než je návrat mezi šestnáct provazů. V minulém týdnu pařil se svojí novou oblíbenkyní, zpěvačkou Mariah Careyovou (strávili spolu také Halloween) a po cestě zpět do Las Vegas dával opět na odiv svoje bohatství.

V zámoří se navíc spekuluje o tom, že by mohl koupit podíl (nebo rovnou celý) v některém z klubů basketbalové NBA, jejíž je velkým fanouškem. Na zápasy této soutěže chodí jako v Los Angeles, tak v Miami, kde střídavě pobývá. „Je na čase, abych koupil tým NBA. Pokud jste připraveni prodat svůj tým, spojte se se mnou prosím,“ napsal na sociální sítě po setkání s legendárním Magikem Johnsonem.

Zároveň pak byl před víkendem viděn, jak převáží ve svém voze zhruba 5 milionů dolarů do nového striptýzového klubu v Las Vegas, který by měl v červenci v městě hříchu otevírat. Zdá se, že v tuto chvíli přemýšlí legendární boxer spíše o tom jak své peníze rozhazovat, než jak své jmění ještě navyšovat. Třeba o šek za lukrativní souboj s McGregorem...

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze