Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

„Baba Jaga“ Mikulášek: Vidět Vémolu takto mrtvého, to jsem si užil. A užiju si i zápas

  • Napsal Antonín Vavrda

Mikulášek a Vémola na vážení / zdroj foto: Oktagon MMAMikulášek a Vémola na vážení / zdroj foto: Oktagon MMABRNO/PRAHA – Měl krátce po vážení k souboji s hvězdným Karlosem „Terminátorem“ Vémolou (28-6, 8 KO). A byť byl hodně unavený, bylo i tak cítit, jak si svůj životní zápas – a vše s ním spojený – užívá. „Mně o nic nejde, vyhraju, prohraju, jdu si to v sobotu večer užít,“ řekl pro Profiboxing.cz Václav Mikulášek (7-6, 6 KO) z hotelového pokoje v Brně. Právě v moravské metropoli se galavečer Oktagon 19 včetně zápasu Vémola vs. Mikulášek v sobotu večer uskuteční.

Sledovat jej lze živě pouze skrze placený stream na stránkách www.oktagon.tv.

Velkou osobní zpověď Václava Mikuláška čtěte v rozhovoru na Sport iDnes zde!

DALŠÍ NOVINKY Z KLECE:

Jak sis užil vážení, na který jsi přinesl Vémolovi hřebík, aby měl kam po zápase s tebou zavěsit rukavice?

Strašně jsem si to užil. Vidět ho takto mrtvého, to byla pro mě sranda. Kvůli zápasu se mnou se takto nechat vychcípat. Klobouk dolů.

S jakou vahou půjdeš do zápasu?

Předpokládám, že tak s kilem (100 kilogramů). Před chvíli jsem stoupnul na váhu a už mám 92 kilo (do tří hodin od vážení, kde měl 84,4 kg).

Jak se cítíš?

Jsem děsně unavený, ale pocitově jinak dobrý.

Těšíš se už na zápas?

Jasně. Už jsem to říkal, mně o nic nejde, vyhraju, prohraju, jdu si to užít.

Rok 2020 byl hodně náročný, dlouho se na tento duel chystáš. Dá se říct, že už jsi profesionální zápasník, nebo pořád ne, jak jsi vždy opakoval po svých duelech?

Zkusil jsem to dva měsíce a nešlo to. Musím být sám sebou, aby to fungovalo. Docela mi to i vadí, jak se mě lidi do toho snaží navést, chtějí, abych to řekl. A já to říkat nechci, protože to nejsem já.

Chápu, ptám se pro to, že tomuto zápasu jsi hodně obětoval...

Hele, já tomu obětuji vždycky všechno. Já to nikdy neojebu, jsem svůj, ale vždy udělám vše pro to, abych byl připravený.

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze