Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

ANKETA Vyberte K.O. roku 2019 v UFC: v seznamu nechybí i 'český Uzbek' Muradov

  • Napsal Martin Kopunec

Muradov takto uspal Smitha / zdroj foto: UFCMuradov takto uspal Smitha / zdroj foto: UFCPRAHA – Rok 2019 byl pro nejúspěšnější MMA organizaci jedním z nejlepších v historii. Mimo velké titulové bitvy se diváci nejvíce baví při povedených ukončení, které tento tvrdý sport nabízí.

Zde je dle nás nejlepší desítka knockoutů v UFC v roce 2019. Hlasovat můžete do neděle 19. ledna do 24:00 hodiny.

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

PEDRO MUNHOZ vs Cody Garbrandt – TKO 1. kolo

Šampion bantamové váhy z roku 2016 nezažívá v kleci šťastné období a letos to při jeho jediném boji nebylo jinak. Dvojnásobné tvrdá porážka od TJ. Dillashawa jej nepřesvědčila o tom, že do přestřelek se prostě pouštět nemá, a se stejnou taktikou přišel i do souboje s Pedro Munhozem letos v březnu. Výsledek? Druhá prohra v 1. kole a pád na chvost top desítky bantamové váhy.

JORGE MASVIDAL vs Darren Till – KO 2. kolo

V roce 2018 Jorge Masvidal vůbec nezápasil. Byl po dvou porážkách a jeho kariéra spíše směřovala ke konci než na vrchol. Jenže roční přestáva pětatřicetiletému bojovníkovi prospěla. Svůj hvězdný rok začal tvrdým knockoutem Darrena Tilla, který byl považován za velkého favorita večera. Jedna rána a londýnské publikum oněmělo. Masvidal se vrátil, aby vyčistil velterovou divizi. A zatím se mu to daří...

MACHMUD MURADOV vs Trevor Smith – KO 3. kolo

Druhý zápas v UFC a hned tak efektivní ukončení soupeře. Mach předvedl své kvality a za parádní knockout si vysloužil bonus večera, a to i přesto, že jeho dvojice celý turnaj zahajovala. Do našeho seznamu se dostal na poslední chvíli, ale určitě ne naposled.

ANTHONY PETTIS vs Stephen Thompson – KO 2. kolo

Stephen Thompson dvě kola dominoval, ale nakonec přeci udělal chybu. Do kouta zahnaného Pettise na vteřinku podcenil a ten se opět vytáhl impozantním knockoutem. „Showtime“ už poněkolikáté dokázal překvapit, „Wonderboyi“ pak připravil první prohru před limitem v kariéře.

JOSH EMMETT vs Michael Johnson – KO 3. kolo

Dokonalost. Jinak ani tvrdé ukončení od Joshe Emmetta nazval nelze. Američan opět předvedl, že disponuje jedním z nejtvrdších úderů v pérové váze a nemá problém vypnout tak zkušeného borce jako je Michael Johnson.

STEVEN PETERSON vs Martin Bravo – KO 2. kolo

Nedáš – dostaneš. Ukončení z otočky je to nejlepší, co v kleci můžete vidět, a pokud se o to pokusí oba zápasníci najednou, dostanou se do naší top ten. Více netřeba prozrazovat, tohle se musí vidět.

NIKO PRICE vs James Vick – KO 1. kolo

Umístil se loni a letos je tu zase. Niko Price dokáže ukončit soupeře opravdu z jakékoliv pozice. Jamese Vicka, který od srpna loňského roku posbíral už 4 porážky v řadě ukončil nekompromisně i když ležel na zádech. Je čas říci dobrou noc a těšit se, co předvede “The Hybrid” v roce 2020.

ALEXANDER RAKIČ vs Jimi Manuwa – KO 1. kolo

Rakouskému mladíkovi stačila necelá minuta, aby ukončil dlouhou kariéru anglického bojovníka. Při pohledu na neskutečnou kombinaci Rakice se musela celá polotěžká váha v noci budit z noční můry. I přes spornou poslední prohru je teprve sedmadvacetiletý talent velkou budoucností této divize.

KEVIN LEE vs Gregor Gillespie – KO 1. kolo

Gilespie přišel do oktagonu s impozantní nástupovkou od Johnyho Cashe “Žádný hrob nemůže udržet mé tělo pod zemí.” Realita ale byla jiná. Kevin Lee začal skvěle a hned v první minutě doslova uspal svého soupeře, který si tak připsal první porážku mezi profesionály. Efektivní knockout si vysloužil druhé místo.

JORGE MASVIDAL vs Ben Askren – KO 1. kolo

Rváč z Miami podruhé aneb expresní knockout po pěti vteřinách od začátku zápasu. Masvidal ukončil neporazitelnost Askrena, překonal rekord v nejrychlejším KO historie UFC a dal o sobě vědět víc, než si dovedl on sám představit. Zrodila se hvězda.

 

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze