Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

ČESKÝ BOXER ROKU 2016: Anketě vládne po Viktoru Agateljanovi bratr jeho Erik

  • Napsal Profiboxing.cz

Erik Agateljan, mistr ČR v boxu 2016 / foto: Tomáš LiškaErik Agateljan, mistr ČR v boxu 2016 / foto: Tomáš LiškaPRAHA – Už popáté vyhlásil server Profiboxing.cz anketu o nejlepšího boxera roku dle fanoušků. Podruhé v její krátké historii vyhrál toto hlasování ústecký bijec Erik Agateljan, který tak navázal na vítězství z roku 2013.

V roce 2012 ještě v anketě organizovanou bývalým místopředsedou České boxerské asociace (ČBA) Stanislavem Škodou zaslouženě zvítězil Zdeněk Chládek, který měl za sebou úspěch především v podobě účasti na olympijských hrách.

PŘEDCHOZÍ ROČNÍKY ANKETY:

O rok později zvítězil Erik Agateljan (2013), aby následně ovládla hlasování fanoušků Profiboxing.cz tehdejší kometa Daniel Táborský (2014), loni pak slavil Viktor Agateljan (2015).

Po dohadech v posledních dvou ročnících, kdy někteří „fanoušci“ nesmyslně a zbytečně podváděli, se to letošní obešlo bez větších problémů, také díky tomu, že jsme najeli na externí anketní formulář.

Ve vzorku zhruba dvou tisíc hlasů zvítězil Erik Agateljan, pro kterého hlasovalo 34 procent fanoušků. Druhé místo obsadil mladý talent a Junior roku v oficiální svazové anketě Jiří Havel (23 procent hlasů), třetí pak skončil senzační šampion ve střední váze Vitalij Bojko, kterého volili 11 procent příznivců.

Všem hlasujícím děkujeme, medailistům pak gratulujeme. Výsledky odborné ankety „Nej českého amatérského boxu 2016“ naleznete ZDE!

Boxer roku dle fanoušků Profiboxing.czBoxer roku dle fanoušků Profiboxing.cz

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze