Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Šok. Thompson coby Rocky sundal Price!

  • Napsal Antonín Vavrda

David Price na "nohou" / zdroj foto: www.boxingscene.comDavid Price na "nohou" / zdroj foto: www.boxingscene.comLIVERPOOL - Tohle nikdo nečekal. Možná nejobdivovanější bijec těžké váhy současnosti David Price (15-1) senzačně padl již ve druhém kole v souboji s jednačtyřicetiletým veteránem a dvojnásobným neúspěšných vyzývatelem v bojích o titul mistra světa Tonym Thompsonem (37-3).

Hrobové ticho! Na začátku třetí minuty druhého kola nevyšel Priceovi pokus o zvedák, Thompson se kolem svého soupeře rychle obtočil a pravým hákem za ucho jej poslal k zemi. Obrovitý Brit se sice na pět dokázal dostat na nohy, jenže ty mu příliš nesloužili a ringový Steve Gray zápas okamžitě ukončil.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Hodně šokovaný Price zamířil v jeho doprovodu do svého rohu, zatímco Thompson začal bouřlivě slavit. "Skočil jsi na můj trik, skočil jsi na můj trik," pořvával v ringu a situace po knockoutování Price podle amerických serverů jako by připomínala situaci po druhém zápase Muhammad Ali - Sonny Liston.

Tehdy ale výhře Aliho překvapení nebyla. To v Liverpoolu se senzace konala. Thompson sice šel do duelu sice coby žebříčkově výše postavený boxer, jenže s jeho triumfem počítal málokdo. "Já si věřil. Dostal jsem od manželky v šatně proslov jako byl ve filmu Rocky a šel na to," pronesl nadšený veterán, který stylově oslavil svůj 40. profesionální zápas kariéry.

To v druhém rohu panovala pochopitelně zcela opačná nálada. Price byl zjevně šokován, což bylo vidět i v reakcích v ringu, kdy k němu přišel jeho přemožitel. Po zápase si však již myšlenky utřídil relativně pozitivně. "Jsem samozřejmě zničený. Je to těžká váha, jeden úder může rozhodnout," začal vyprávět zklamaně.

"Není to ale konec světa. Dostal jsem se hodně daleko, ale nikdo není neporazitelný, ani já ne. Každý se může zranit nebo si naběhnout, tak jako já. Ale jedna rána nemůže změnit to, jaký jsem člověk. Všechno se děje z nějakého důvodu. Kdo ví, třeba se i tato porážka ukáže v budoucnu jako pozitivní pro mojí kariéru," pokračoval zklamaný "The Big David".

"Každopádně tu nebudu vykřikovat, že chci odvetu s Tonym. Přeji mu, ať si vítězství užije, zaslouží si to. Ale já se vrátím, dva, tři rychlé zápasy a budu zpět, mám kolem sebe skvělý tým lidí," dodal naději svým fanouškům Price. A Thompson? Ten si nyní otevřel dveře k dalším zápasům a sám už ví, koho bych chtěl v ringu. "Dejte mi Furyho, chci dalšího velkého Brita," pronesl.

A ten by se této výzvě podle všeho nebránil. 206 centimetrů vysoký Brit se nejdříve Priceovi vysmál a poté jeho strýc a trenér Peter přes twitter vzkázal: "Cena Price po jediném údery Thompsona klesla. Až se Tyson vypořádá s Cunninghame, bude Tony další na řadě."

Máme se nač těšit...

PROGRAM CELÉHO GALAVEČERA NALEZNETE ZDE!

VIDEO CELÉHO ZÁPASU DAVID PRICE - TONY THOMPSON

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze