Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Rogan ukázal Sosnowskému cestu ven z ringu ke stánku s jídlem!

  • Napsal Profiboxing.cz

Martin Rogan poslal Alberta Sosnowského z ringu / zdroj foto: www.skysports.comMartin Rogan poslal Alberta Sosnowského z ringu / zdroj foto: www.skysports.comLONDÝN - Již třetí pokračování stále více populární série Prizefighter zažilo hlavní město Velké Británie. A hned v prvním duelu celého turnaje si fanoušci přišli na své. Zápasu mezi oblíbeným Irem Martinem Roganem (16-4) a polským sympaťákem Albertem Sosnowskim (47-2-6) totiž nechybělo skutečně nic.

Od úvodního gongu do toho oba bijci dle svých zvyklostí šlápli a strhla se přestřelka o střed ringu. Tu nakonec opanoval přece jen silnější Rogan, který postupně začal rozbíjet Sosnowského.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Ve druhém kole pak fanoušci zažili hodně kuriózní okamžik. Našlápnutý Rogan trefil soupeře, který boxoval naposledy před osmi měsící (shodou okolností na Prizefighter II.), nejen na bradu, ale také do zátylku a vystřelil Poláka mimo ring. Ten se do něj sice vrátil, byl ale počítán a ve třetím kole po několikerém zakolísání sudí duel raději předčasně ukončil.

Na situaci z druhého kola si jednačtyřicetiletý veterán vzpomněl i po zápase. "Myslím, že hledal stánek na jídlo, tak jsem mu trochu pomohl," rozesmál sebe i novináře. Dobrá nálada mu ale vydržela jen pár desítek minut. V semifinále totiž Rogan nestačil na pozdějšího vítěze Audleyho Harrisona, na kterého byl pořádně nažhavený.

Jen vůle ale nestačila, díky kousku ze čtvrtfinále se hned tak nezapomene ani Roganovu účast na turnaji...

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze