Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Arum touží po Pacquiao-Marquez V., Mexičanovi se do toho nechce

  • Napsal Antonín Vavrda

Marquez vs. Alvarado / zdroj foto: Boxingscene.comMarquez vs. Alvarado / zdroj foto: Boxingscene.comINGLEWOOD – Zajímavé dny a týdny nyní čekají na fanoušky boxu a především na Mannyho Pacquiaa a Juana Manuela Marqueze. Po vítězství druhého jmenovaného nad Mikem Alvaradem pronesl jejich manažer Bob Arum, že do konce roku přijde na řadu páté setkání obou velkých rivalů...

Vše má už jen dva háčky. Ani jednomu z boxerů se do tohoto měření sil už nějak extra nechce, po duelu Pacquiao vs. Marquez V. nějak extra neslintají ani fanoušci celého světa. Třetí faktor - končící smlouva Filipínce v úterý Top Rank vyřešil, když ji prodloužil až do prosince 2016.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

„Uvidíme, jak to dopadne. Musíme si sednout a všechno pořádně probrat. Já ten zápas chci, Manny ten zápas chce (dle Aruma), podle mne v něm bude hodně peněz, na druhou stranu jsem varován svými poradci, že by se nemuselo tolik prodávat PPV, protože už by to bylo popáté. Jenže Amerika není jediný trh světa," prohlásil chvíli po zápase Marquez-Alvarado promotér Bob Arum.

Stats Marquez vs AlvaradoStats Marquez vs AlvaradoKam svými slovy mířil, není třeba dodávat. Dvaaosmdesátiletý protřelý šéf stáje Top Rank by rád uskutečnil tento duel v Číně, přesněji řečeno v Macau. Součástí by mohla být silná karta s dalšími zápasy, na které by se mohli předvést Vasil Lomačenko,Rjota Murata a o titul mistra světa i Zou Šiming. Termín? Listopad 2014.

Arum by prodával PPV také do Číny a to za deset dolarů. „Myslím, že nedělní dopoledne jejich času je na box ideální čas," dodal manažer, nad jehož krokem a posedlostí nejen po tomto souboji, ale také po zápasech v Macau kroutí mnozí nechápavě hlavou.

Čistě po boxerské stránce se ale dá říct, že Marquez sobotním zápasem s Alvaradem dokázal, že ještě do starého železa nepatří. Sice se v devátém kole ocitl na zemi, problémy měl také v další rundě, až na tyto okamžiky ale zápasu jednoznačně dominoval a vyhrál všechna ostatní kola.

Stats Postol vs. AydinStats Postol vs. Aydin„Byl to velký zápas, po kterém si chci nyní odpočinout. Souboj s Pacquiaem? Nevím, chci si sednout se svým týmem a nejbližšími a dle toho se rozhodnu, co je pro mě nejlepší," pronesla čtyřicetiletá legenda, kterou by mohla do duelu s filipínským rivalem přesvědčit touha po titulu mistra světa v páté váhové kategorii. A nejschůdnější cesta vede právě přes Pacquiaa, pokud se to dá tak napsat.

Ještě větší problém má před sebou po této stránce Ukrajinec Viktor Postol (26-0). Ten se proti Turkovi Selcuku Aydinovi (26-3) prezentoval až na dvě výjimky parádním, soustředěným výkonem, který korunoval drtivým knockoutovým zvedákem v jedenáctém kole, ke své smůle ale titul WBC v lehkém velteru drží hvězda Golden Boy Promotions Danny Garcia.

Třicetiletý vytáhlý Ukrajinec, kterého američtí novináři i vzhledově přirovnávají k Vladimirovi Kličkovi, ale po zápase pronesl, že je připraven na všechny výzvy, které se mu nyní postaví do cesty. Což v zápase s „Mini-Tysonem" rozhodně potvrdil – 1105 úderů za 11 kol, z toho 395 přesných a 235 „power punches", to jsou jednoduše senzační čísla.

Ostatně přesvědčit se můžete i ve videích zápasů níže...

VIDEO CELÉHO ZÁPASU JUAN MANUEL MARQUEZ VS. MIKE ALVARADO


Дина303одиН (вринге,сом) by 20101017d


Дина303двА (вринге,сом) by 20101017d

VIDEO CELÉHO ZÁPASU VIKTOR POSTOL VS. SELCUK AYDIN


Витя-Селюк (вринге,сом)by 20101017d

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze