Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Kanadský Valentýn nevyšel. Řezníček s Rozickim padl a ví: Musím hodně zesílit

Rozicki vs. Řezníček po zápase / zdroj foto: Three Lions PromotionsRozicki vs. Řezníček po zápase / zdroj foto: Three Lions PromotionsSYDNEY – Věřil v další úspěch osobní i českého boxu. Místo toho ale tvrdě narazil. Český bijec křížové váhy Vladimír Řezníček (9-3-2, 4 KO) prohrál ve třech kolech v kanadském Sydney s domácí hvězdou Ryanem Rozickim (12-0, 12 KO). Ten tak nadále zůstává „Stříbrným mezinárodním šampionem WBC“.

Bez překvapení. Tak dopadl lokální galavečer Three Lions Promotions v zasněženém kanadském Sydney. Lokální, ovšem do Centre 200 si našlo cestu na čtyři tisíce fanoušků, kteří navíc vytvořili parádní atmosféru.

Jednatřicetiletý Vladimír Řezníček si ji ale bohužel pořádně vychutnat nemohl. Ve třetím kole na chvíli zaváhal, na chvíli byla levačka soupeře rychlejší a podobně jako například v posledním kole s rivalem Vasilem Ducárem „zaparkoval“ bývalý několikanásobný amatérský český šampion do provazů.

„Nebyl jsem na prdeli, ale nahulený ano. A on toho dokázal poté využít,“ svěřil se v pozápasovém videu na svém facebookovém profilu „Řezňa“. Porážka, první před limitem, se mu hodnotila těžko. Výmluvy ale nehledal, s ukončením neprotestoval. Ostatně, kdyby v následné palbě úderů Rozickiho nezasáhl ringový sám od sebe, udělal by to na popud rohu českého bijce, ze kterého přilétl ručník.

„Vím, co jsem udělal špatně. Mrzí to, protože první dvě kola jsem myslím vyhrál. Holt, musím zapracovat na síle, protože v tom byl výrazně lepší než já. To je momentálně moje slabina,“ přidal Řezníček, který se opakovaně omlouval fanouškům za nenaplnění jejich (a vlastního) přání.

Přání, aby „Valentýnský masakr“ opanoval. „Moc si vážím vaší podpory. Jedeme dál,“ dodal nakonec Řezníček. Jeho slova potvrdil také vítěz. „Musím říct, že ve druhém kole mne jeho údery jako by probraly,“ přiznal čtyřiadvacetiletý talent kanadského boxu, který si z tohoto dějství odnesl rozbitý nos. Opakovat krvavé trable z předchozího duelu ale nechtěl.

„Sice to bylo nakonec celkem rychlé, ale byla to velká bitva. Jak jsem říkal před zápasem, je to můj dosud netěžší soupeř, a to také potvrdil,“ pokračoval bijec přezdívaný „Bruiser“. Zároveň ale moc dobře tušil, že ve třetím kole založil na nakonec rychlý průběh duelu.

„Jsem rád, že tam rozhodčí vlezl, protože jsem moc dobře cítil, jak jím moje údery otřásají, viděl jsem to na něm. Dělal jsem svoji práci, ale měl jsem strach o jeho zdraví,“ dodal Rozicki, který skutečně po odmávání soupeře šel okamžitě k Řezníčkovi, kterého doprovodil do jeho rohu. Až poté začal slavit dvanácté vítězství profesionální kariéry.

VIDEO CELÉHO ZÁPASU RYAN ROZICKI VS. VLADIMÍR ŘEZNÍČEK

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2020 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze