Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Garcia je zpět: Snad jsem Pacquiaa nevystrašil. V plné formě jsem neporazitelný

  • Napsal Antonín Vavrda

Garcia vs. Granados / zdroj foto: Boxingscene.comPRAHA – Američan Danny Garcia (35-2, 21 KO) se opět zvládl vrátit na vítěznou cestu, když po prohře s krajanem Shawnem Porterem zdolal v sedmi kolech Mexičana Adriana Granadose (20-7-2, 14 KO) a řekl si o další prestižní souboj ve velterové váze.

„Chci svůj respekt,“ prohlašoval před duelem devětadvacetiletý Granados, který v minulosti dokázal zaskočit mimo jiné v té době neporaženého Amira Imama, nebo svedl vyrovnanou desetikolovou bitvu s Adrienem Bronerem.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Na o dva roky staršího Garciu ale neměl vlastně od úvodu. Už ve druhém kole byl dvakrát počítán. „Byly to hodně povedené údery, skvělé načasování,“ pochvaloval si po duelu vítěz, který rivala poslal k zemi také v dějství číslo čtyři. A v sedmém při dalším jeho náporu ringový Thomas Taylor mezi oba vstoupil a souboj ukončil.

„Myslím, že byl rozhodčí příliš úzkostlivý. Chytil mě nějakými dobrými údery, ale měl jsem za to, že jsem v pohodě. Mohl jsem pokračovat, pořád jsem čekal na svůj vítězný, drtivý úder, pořád jsem byl nebezpečný. Ale rozhodčí udělal to, co musel. Rozumím ho a jeho verdikt respektuji,“ řekl smutný Granados po první porážce před limitem.

Respekt od přemožitele si sice vysloužil, oba se po duelu objali a pohovořili, byť v týdnu před zápasem si šli téměř po krku, radost ale byla ve druhém rohu.

Garcia vs. Granados / zdroj foto: Boxingscene.com

Garcia vs. Granados / zdroj foto: Boxingscene.com

Garcia po duelu zářil jako sluníčko a mimo jiné přiznal, že v posledních duelech mu scházela motivace, respektive správná morálka, aby ze sebe především v přípravě vydal maximum. „Byl jsem trochu pohodlný, ale do tohoto duelu jsem vložil 110 procent a když to udělám, tak dokážu porazit každého,“ pronesl sebevědomě.

„Doufám, že Mannyho Pacquiaa moc nevyděsil a neodradil od našeho střetu. Pokud ano, rád bych odvety s Porterem či Keithem Thurmanem. A ano, klidně si to dám i s Errolem Spencem Jr. Prostě jsem zpět a všichni se mnou musí počítat,“ dodal odvážně.

Je pravda, že kromě Terence Crawforda, který ve stejném čase dominoval v souboji s Amirem Khanem, se nyní může skutečně stát realitou jakýkoliv zmíněný duel.

Garcia vs. Granados / zdroj foto: Boxingscene.com

Garcia vs. Granados / zdroj foto: Boxingscene.comGarcia vs. Granados / zdroj foto: Boxingscene.com

Všichni totiž patří do projektu Premier Boxing Champions (PBC) mocného Ala Haymona a je tak jen na něm, koho ze svých hvězd proti sobě navzájem pošle. I když...

Nejlákavější je nyní pro fanoušky střet Garcii s Pacquiaem a Spenceho s Crawfordem. Jenže ten druhý je údajně dle promotéra „Lovce“ z Omahy nereálný.

„Haymon ten zápas nechce. Bojí se toho, ví, že pro Spenceho je to nejsilnější možný rival. Jestli bych Terence pustil proti někomu jinému z PBC? Sorry, ale Garcia, Thurman ani Porter pro něj nejsou soupeři,“ popíchl rivaly zkušený promotér.

Jak to nakonec dopadne?

VIDEO CELÉHO ZÁPASU DANNY GARCIA VS. ADRIAN GRANADOS

Garcia vs. Granados / zdroj foto: Boxingscene.com

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze