Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Po roce opět v Táboře aneb II. Noc bojovníků v městě husitských válečníků

  • Napsal Antonín Vavrda

Vladimír Lengál v akci na MČR / zdroj foto: Tomáš LiškaVladimír Lengál v akci na MČR / zdroj foto: Tomáš LiškaTÁBOR – Loni se před vánočními svátky pustil trenér bojových umění David Kubíček do své osobní „Mission Impossible" s pořádáním galavečera s ostrými hochy a sličnými dívkami na „čisté louce" v Táboře. Stejně jako před téměř pěti sty lety husité, i on v tomto místě uspěl.

A tak letos přichází v čase předvánočního shonu druhé pokračování noci s podtitulem „Noc bojovníků". Fanoušci se mohou těšit celkem na jedenáct zápasů, pět boxerských, šest dle pravidel thajského boxu.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

„Loni jsme to stavěli na boxu, letos chceme na thajském," řekl Profiboxing.cz Kubíček, který sám ovládá oba bojové sporty. Přesto se je v boxerské části show nač těšit. Arménský souboj v „60" mezi Aperjanem a Maranjanem, či bitva talentovaného technika Andrýska s dravcem a knockoutérem Lengálem v „75" slibují špičkovou podívanou!

„Myslím, že první ročník měl velmi pozitivní ohlas, proto jsme se rozhodli pro druhý a rád bych z toho postupně udělal příjemnou tradici," vysvětluje, proč znovu sezval do druhého největšího jihočeského města bojovníky z celého Česka. A nejen z Česka.

„Thajboxerský program jsme postavili jako česko-slovenský souboj, za což patří díky i slovenskému trenérovi Martinu Bělákovi, se kterým jsme dávali dvojice dohromady, hlavní duel bude česko-německý," pronesl Kubíček, který stihl letos kromě tradičního kempu v Thajsku i svatbu.

A pro fanoušky si připravil i jedno velké překvapení. „To ale nebudu nyní říkat. Pochopitelně," dodal. Tajemstvím každopádně není fakt, že mezi pozvanými osobnosti ze světa bojových sportů jsou například André Reinders či Lukáš Konečný a že večerem bude provázet sám profesionální boxer Robert Rosenberg.

PROGRAM GALAVEČERA (nejde chronologicky za sebou):

Plakát k letošnímu TáboruPlakát k letošnímu Táboru

Boxerská část:
Váha do 60 kg: Hamo Aperjan (Brno) vs. Mher Maranjan (Kladno)
Váha do 75 kg: Vladislav Lengál (Znojmo) vs. Marek Andrýsek (Kroměříž)
Váha do 69 kg: Miloš Bártl (Kladno) vs. Patrik Kliment (Pražský rohovník)
Váha do 91 kg: Adam Kolařík (Třeboň) vs. Michal Plesník (Slovensko)
Váha do 81 kg: Štěpán Stripačuk (KBC Tábor) vs. Tomáš Dubský (Rakousko).

Thajboxerská část (dle plných pravidel thajského boxu):
Váha do 71 kg: Olin Budínka(KBC Tábor) vs. ???
Váha do 60 kg: Tomáš Dáška (Muay Thai Olomouc) vs. Tomáš Szjesko (Slovensko)
Váha do 70 kg: Antonín Tichý(Tik Tak Rokycany) vs. Jan Čajka (Slovensko)
Váha do 76 kg (pravidla K-1): Tomáš Soumrak (Písek) vs. Atilla Geremczegy (Slovensko)
Váha do 83 kg: Ctirad Landa (KBC Tábor) vs. ???.

Hlavní duel – dle pravidel thajského boxu:
Váha do 86 kg: Lukáš Dvořák (Hanuman Gym Praha) vs. Bruno Kabus (Německo).

Místo konání: Kongresová hala hotelu Palcát v Táboře
Datum konání: 20.12. od 19:00 hodin
Pořadatel: KBC Tábor
Poděkování pořadatele: Hotelu Palcát, Jiřímu Jeníčkovi, Petru Ottichovi a C.M.T.A., Standovi Škodovi, Zdeňkovi Svobodovi, Martinu Belákovi a dalším sponzorům a přátelům, kteří mi pomáhají, Bohouši Sekyrovi (NYX), Tomáši Štěpničkovi, Petru Baštáři, Marcelu Tláškovi, bratrům Snášelovým (Mafia Records), Janu Žirovnickému a Davidu Bicanovi.
Cena vstupenek: 250 kč v předprodeji, 300 kč na místě v den konání, 6 000 kč za stůl, k dostání na recepci hotelu Palcát a ve fitness OC Slunce, ulice Purkyňova 2961, kontaktní tel.: 775 148 830.

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze