Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

ZRUŠENO! Duel Fury-Šour nebude, Brit je nemocný. Čech dostal od Hearna další zápas

Fury a Šour na váze / zdroj foto: Matchroom BoxingFury a Šour na váze / zdroj foto: Matchroom BoxingPRAHA – Pro české fanoušky očekávaný duel mezi Hughiem Furym (23-3, 13 KO) – Pavel Šour (11-2, 6 KO) byl dnes dopoledne zrušen. Důvodem je virus v těle britského bijce. Český obr ale nemusí nakonec tak úplně smutnit.

Těšil se, jak si zaboxuje v honosných prostorách jednoho z luxusních kasin v Monte Carlu. Jak se předvede jednomu z nejdůležitějších promotérů současnosti Eddiemu Hearnovi. A také legendárnímu „hlasu boxu“ Michaelu Bufferovi. Nic z toho ale nebude. Tedy prozatím.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

„Kvůli viru musel Hughie Fury odstoupit z dnešního večerního duelu v Monte Carlu,“ objevilo se na Twitteru Matchroom Boxing krátce před polednem. Informaci ještě předtím potvrdil Profiboxing.cz i sám český bijec.

Ten se tak pro výlet do monackého knížectví musí „spokojit“ pouze se společnou fotkou s Bufferem a třemi lístky na dnešní galavečer, jehož hlavním duelem bude ten mezi ruskými bohatýry Alexandrem Besputinem (13-0, 9 KO) a Radžabem Butajevem (12-0, 9 KO). Ve hře bude volný pás regulérního šampiona WBA ve velterové váze.

Garde jim bude dělat norská hvězda Cecilia Braekhusová (35-0, 9 KO) s Argentinkou Victorií Noeliou Bustosovou (19-5), pozici Furyho se Šourem (dříve Č'-lej vs. Kuzmin) zaujme neporažený Brit Joe Cordina (10-0, 7 KO) a Mexičan Mario Enrique Tinoco (18-5-4, 13 KO).

Plzeňský bijec ale smutný zpět do vlasti zítra neodcestuje. Od Matchroom Boxing dostal smlouvu na jeden zápas na některém z jejich galavečerů, zda proti Furymu, je ve hvězdách.

„Na jednu stranu mne to mrzí, na druhou jsem ale i celkem rád. Bylo to domlouvané narychlo, neměl jsem tolik času na přípravu, řešil i nějaké osobní záležitosti. Teď budu vědět o zápase dopředu, budu se moct pořádně připravit a ukázat ze sebe to nejlepší,“ svěřil se přímo z Monte Carla sedmatřicetiletý bijec, který se před měsícem oženil.

Kdo ví, třeba mu pod stromeček přistane nadílka z Anglie v podobě dalšího zajímavého souboje. Kvalitních těžkých vah má Matchroom Boxing pod smlouvou povícero...

Zrušení duelu Hughie Fury vs. Pavel Šour pochopitelně nikterak neovlivní vysílání přímého přenosu Sport 2, který startuje dle plánu ve 21:45 hodin a který komentuje dvojice Marek Šimák – Daniel Táborský.

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2020 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze