Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Zjevně je zoufalý a nudí se v důchodu, říká o McGregorově výzvě manažer Pacquiaa

Pacquiao vs. McGregorPacquiao vs. McGregorMANILA – Jistě jste ty dva statusy irského bijce, toho času důchodce, Conora McGregora zaznamenali. Nejprve přijal nabídku ve svém rodném jazyce, poté přidal souhlas ve filipínštině. Fanoušci a experti proto zpozorněli, že by se rýsoval duel s hvězdným Mannym Pacquiaem (62-7-2, 39 KO).

Nejdříve to vypadalo, že dvaatřicetiletý „Notorious“ reaguje na výzvu mladého Švéda s čečenskými kořeny Khamzata Chimaeva. Neporažený talent (8-0) velterové váhy si po dvou zápasech v UFC troufá na elitu divize.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

„Napsal, že chce Diaze, Masvidala, nebo McGregora. Sliboval, že je zbije, takže Conor reagoval na něj,“ odpověděl na dotazy všetečných novinářů prezident slavné ligy Dana White. Následně označil tento střet za naprostý nesmysl.

Elitní novinář Ariel Helwani z ESPN ale pronesl, že s irským bouřlivákem chvíli mluvil, aby mu ten řekl, že na švédského bijce, ve kterém mnozí vidí druhého Chabiba Nurmagomedova, nereagoval. Svá slova poté podložil dalším statusem, ve kterém napsal: „Tinatanggap ko.“

Na první dobrou nesmysl, některé ale napadlo jej prohnat překladačem. A hle, o nesmysl nejde. Jde v překladu o „Přijímám“. Překladu z filipínštiny.

„Jeho tweet se mi nelíbí, protože nemá co přijmout. Žádná jednání neprobíhají. Vypadá to, že má stále velký zájem vstoupit do jednoho ringu s panem senátorem. Ukončil svoji kariéru v MMA a zjevně se během pandemie nudil a rozhodl se začít jednání podobným zoufalým způsobem,“ řekl pro Ring TV prezident MT Promotions Sean Gibbons.

Ten nejen vede společnost legendárního Filipínce, ale je také jeho velmi dobrým a dlouholetým přítelem. Byl například i u půlroku starých podobných snahách McGregora, který si usmyslel, že po kariéře v MMA zkusí tu boxerskou. Co na tom, že při své první velké zkoušce v ringu neuspěl a dostal desetikolové exhibiční školení od Floyda Mayweathera.

Jenže díky němu se stal světově známým, navíc vydělal něco přes 100 milionů dolarů. A peníze nesmrdí. McGregorovi už vůbec ne. Pravdou ale je, že finance potřebuje také filipínský senátor. Ne, že by strádal, to opravdu ne. Jenže Pacquiao velkou část svých výdělků z boxu investoval zpět do své vlasti, kde za živoucího Boha.

A případný střet s Irem by rozhodně byl lákavý pro sponzory – a nejspíše i pro fanoušky. Mimo jiné i kvůli tomu, že by lidé mohli sledovat, jak by se s ním poměřil po jeho tři roky starém souboji s Mayweatherem. Co na tom, že by jeho šance na úspěchy byly rovny téměř nule.

„Uvidíme, co bude. Nejednáme s Conorem. Řešíme další možnosti, chceme, aby se Manny představil v ringu ještě letos, ale je to složité. Nejen kvůli pandemii, ale také kvůli jeho politickému vytížení. Pro Mannyho jsou ideální zápasy v létě, nebo v lednu, kdy je nemusí plnit senátorské povinnosti,“ dodal Gibbons.

Jak to nakonec dopadne? A nevrátí se McGregor přece jen zase, po několikáté, spíše do klece, kde je přece jen o něco úspěšnější? Minimálně coby zápasník...

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2020 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze