Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO: Spence měl nehodu ve svém Ferrari. Nepřipoután vyletěl z převráceného auta

  • Napsal M.Kopunec/A.Vavrda

Koláž nehody Errola SpencehoKoláž nehody Errola SpencehoDALLAS – Ve čtvrtek v ranních hodinách havaroval šampion IBF a WBC ve velterové váze Errol Spence Jr. (26-0, 21 KO) nedaleko Dallasu ve svém bílém sporťáku značky Ferrari. Aktuálně by měl být mimo ohrožení života.

Ta zpráva šokovala boxerský svět. Devětadvacetiletý rodák z Long Islandu a toho času hvězda profesionálního ringu Errol Spence leží ve stabilizovaném stavu na jednotce intenzivní péče v dallaské nemocnici.

VÍCE K ERROLU SPENCEMU:

Dle zpráv z několika zámořských zdrojů je bijec žijící momentálně v Desotu nedaleko metropole Texasu mimo akutní ohrožení života a mezi svými nejbližšími.

Je bílé Ferrari jedoucí vysokou rychlostí havarovalo v Dakkasz ve čtvrtek před třetí hodiny ranní. Řidič ztratil nad vozidlem kontrolu, a to se několikrát převrátilo přes v dobu nehody staženou střechu.

Spence byl z auta doslova vystřelen kvůli nepoužití bezpečnostních pásů. Přesná příčina nehody ještě nebyla určena. Policie šetří mimo jiné i skutečnost, proč vůz krátce před bouračkou nebrzdil, ale naopak zrychloval.

„Errol je vzhůru, reaguje a je ve stabilizovaném stavu,” uvedli jeho mluvčí pro média. „Nemá žádné zlomené kosti ale pouze rány na obličeji. Očekáváme, že bude v pořádku,” přidala s ohledem na videa a snímky z nehody překvapivě pozitivní zprávy.

„V současné době odpočívá v přítomnosti své rodiny. Chtěli by poděkovat všem fanouškům za modlitby směrem k Errolovi, přítomným lidem u autonehody, kteří mu pomohli a lékařům za skvělou péči,” četla další řádky z oficiálního prohlášení.

Modlitby a povzbuzení přichází směrem ke Spencemu nejen od fanoušků, ale také od boxerů. Jeho poslední soupeř – krajan Shawn Porter –, kterého před dvěma týdny porazil v krásném zápase 2-1 na body a ke svému pásu šampiona IBF přidal i jeho titul WBC, na Twitteru napsal:

„Můj táta mi vždy říkal, že box je jen část života, ale nebude to trvat věčně. Po kariéře ale bude ještě hodně let života. Modlím se za Errola Spenceho a jeho rodinu, protože má ještě spoustu života před sebou. Modlím se také za brzké uzdravení.”

„Jsi v našich modlitbách. Posílám mnoho modliteb do vesmíru, aby si se co nejdříve uzdravil a vrátil se zpět,” reagoval neporažený šampion těžké váhy WBC a Spenceho kamarád Deontay Wilder.

Své myšlenky směrem k levorukému talentu směřuje také další Američan, Terence Crawford. A nikoliv kvůli vzájemnému střetu o pozici nezpochybnitelného krále velteru, ale kvůli brzkému uzdravení.

„Modlím se za tebe šampione. Vím, že budeš bojovat a brzo budeš v naprostém pořádku. To jsme totiž my, bojovníci,“ napsal na Instagram spolu s fotkou usmívajícího se Spenceho.

A k přání brzkého uzdravení se připojuje také redakce Profiboxing.cz.

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze