Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Neskutečný dvojitý zápas. Whikater i Panin měli ve stejnou chvíli stejný nápad

  • Napsal Antonín Vavrda

Panin vs. WhitakerPanin vs. WhitakerLAS VEGAS – Nejen o velkých zápasech jsou galavečery boxu, ale také MMA, či K-1. Důkazem budiž situace z poslední akce Top Rank Boxing v Las Vegas, kdy zaujali v jednom z předzápasů Vlad Panin (8-1, 4 KO) a Benjamin Whitaker (13-4, 3 KO).

„Wau, měco takového jsem nikdy neviděl... skvělý úder od obou,“ vykřikl komentátor ESPN a bývalý šampion velterové váhy Tim Bradley. A že ten toho už viděl hodně. O čem mluvil?

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Běží závěr prvního dějství šestikolového souboje mezi Bělorusem žijícím v USA Paninem a Whitakerem, když prvně jmenovaný promáchne direkt ze zadní ruky, aby ale na něj okamžitě reagoval zvedákem z přední. Jenže úplně stejnou myšlenku má ve stejnou chvíli také jeho soupeř, který vynořil ze skvěle provedené defenzivy.

Oba bojovníci navíc svými údery trefili, v naprosto stejnou chvíli. Zatímco pro Panina to byl druhý úder kombinace a také poslední, Whitaker hodil ještě jeden – hák – z druhé ruky, s ním ale máchnul naprázdno, hlava soupeře už byla pryč.

Mimochodem, lépe z této výměny i celého zápasu nakonec vyšel Panin, byť podobně těsně jako v inkriminované situaci, která se stala hitem internetu.

Čtyřiadvacetiletý bijec velterové váhy žijící v Los Angeles dokázal zvítězit těsně 2-0 na body (2x 58-56 a 57-57) a odčinit tak zaváhání z únoru letošního roku, kdy jej porazil v šesti kolech možná poněkud překvapivě Moises Fuentes (5-1, 1 KO).

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze